Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

600 sor az nem is sok effektíve egy torrentoldalnál 1000 * x sor a nyers trekibe , de azt én is utálom hogy szőröznek.... és nemhasználok semmi himi humis progit mindent kézzel notepad++ ból írok. Ami épp nemjut eszembe akkor könyv utánaolvasok de általában megvan a megoldás :D Volt egyszer egy húzós kérés , romániában egy bank olyan php-t kér aminél beírod számmal és kiírja betűvel nyelvtan helyesen az összeget 0-9 millióig! megcsináltam 72 sorból 0- centrilliós nagyságrendig kb 4 tömbel és egy két faja fügvénnyel amiből a beépített pl abs fügvényen kívül a többi saját volt helyiértéket keres összehasonlít, valamint nézi hogy a beírt adat szám e vagy sem egész szám negatívszám ha negatívot ír be akkor sincs baj mert pl abszolút értéket is vett automatikusan... és dönt automatikusan hogy pl tíz vagy tizen húsz vagy huszon , 3 napom volt rá egy éjszaka alatt 3-4 sör társaságában összedobtam. ezért fizettek asszem 120 jurót :P

Nálam a www.dinasztiafehernemu.hu oldalnál telt be a pohár, nem a munkával mert azt összedobtam neki 1 nap alatt, (persze húztam egy hónapig, mintha megszakadnék a melóban ;) ) egy free alapból 200 000Ft-ért B) mondjuk adtam neki a tárt és a domaint is, na meg bevállaltam hogy tanítom gépet kezelni, azt tudni kell hogy a nő az bekapcsolni sem tudta a gépet, mikor már 10-jére elkocsikáztam a csajhoz a kék gsi-vel és még arról beszélgettünk hogy hogy nézze meg a mailt, akkor már elegem lett. de már nem is vállalok semmit, mondjuk idő sincs rá. Anno jól ment ez a dolog de ez is tönkrement mióta 10-en évesek letöltik az ingyenes motort és fillérekért csinálnak oldalt. Én anno a pergel.hu (Pergel Attilaval kezdtem) 90-es évek vége, van egy olyan msn címem hogy bucs4@msn.com ott 680 partner van, tegnap felnéztem és 550 volt online B) töltötte 20 percig :D és ez mind a programozásból jött partner :D volt hogy egyszerre 40 ablaka beszélgettem, annak adtam ajánlatot aki nem is kért :P de élveztem még 7-8 évvel ezelőtt ;) mostmár néha ba@@tatom a kis drágámat ha rám jön a php-zás oszt annyi :D

Link to comment
Megosztás:

ha egyedi lapot kérnek és van időm én írom a motort nemgond de mostanában időhiányában van nagyon jó kis alap én is rászoktam azokra! :D :D nekem is tele lett a tököm a sok buznyákkal.. ezkéne azkéne de ocsó legyen jah ne lehessen feltörni aztán én is befejeztem a sok bu zizás most lightosakat progizok nem kimondottana lóvéért mert felkopna az állam... de tudod a plussz az plussz a minusz meg minusz :P ;)

Link to comment
Megosztás:

ha egyedi lapot kérnek és van időm én írom a motort nemgond de mostanában időhiányában van nagyon jó kis alap én is rászoktam azokra! :D :D nekem is tele lett a tököm a sok buznyákkal.. ezkéne azkéne de ocsó legyen jah ne lehessen feltörni aztán én is befejeztem a sok bu zizás most lightosakat progizok nem kimondottana lóvéért mert felkopna az állam... de tudod a plussz az plussz a minusz meg minusz :P ;)

Na ja, lépek én, elfogyott a sör :D kicsit bebaszcsiztam B) pedig utálja az asszony a sör szagot :D de azért megkockáztatom hogy holnap nem dolgozik :P remélem nem rúg le magáról ;) B)

Link to comment
Megosztás:

Laci4!!!!!!!!!!!!!

Ahol vetted a féket az egy alkatrész üzlet vagy telefonon kell rendelni?????Kellene olajat vennem és ott most a legolcsóbb :D :P

Bocsi.. csak most jöttem haza, vidéken voltunk..

Szal valahol van valami üzletük is.. írja is a honlap, de valahol vidéken.

Én megrendeltem a cuccot, másnap már mehettem is érte a lakásukhoz.. (XV.ker Páskompark).

Elvileg úgy volt,hogy a XIII.ba megyek, pl a Láng elé, de nem melózott Pénteken az hapi, így házhoz mentem...

Fel kell őket csörgetni, ha nem tetted volna meg, és megmondják mi a szitu.

Pár dolog van náluk az előszobában is :D A fékolaj nekem is onnan van.. volt is ott pár castrol oil is.. (bár lehet azokért is jöttek, mert amikor mentem, akkor is pont jött egy másik muki is olajért..)

Szal tessen csörgetni őket, vagy mail.. arra is válaszolnak, de lehet csak 1, de 2 napon belűl biztos...

Ahogy elnéztem a mai időjárást, és hogy holnap is ilyen lesz,asszem nem lesz lecserélve a fék :S

Link to comment
Megosztás:

Épp ma gondolkoztam el melobol hazafelé jövet, hogy mennyire jó ez a sárga Koni :D

ott a pont, :D hátsó gátlókat be akartam tekerni maxra,(mert ez most csak összenyomva tekerhető)

meg is történt de ekkor elzár(majdnem) a szelep és nem tuttam széthúzni, így visszatekertem vagy 1-1,5 cm-t hogy mozogjon is vmit, vesekő nem lesz idén sem(már ha használom) :P

Link to comment
Megosztás:

Fel kell őket csörgetni, ha nem tetted volna meg, és megmondják mi a szitu.

Pár dolog van náluk az előszobában is :D A fékolaj nekem is onnan van.. volt is ott pár castrol oil is.. (bár lehet azokért is jöttek, mert amikor mentem, akkor is pont jött egy másik muki is olajért..)

Szal tessen csörgetni őket, vagy mail.. arra is válaszolnak, de lehet csak 1, de 2 napon belűl biztos...

Ahogy elnéztem a mai időjárást, és hogy holnap is ilyen lesz,asszem nem lesz lecserélve a fék :S

Telefonáltál vagy emailt írtál????

Köszi :D :P

Link to comment
Megosztás:

szedi a lábát :P

esetleg ez B)

minden relatív... :D B) ;)

Szerk.: Egyébként ha leveszem az SFI dobozt akkor lesz egy cső még szabadon. Ha az autóval szemben állok az SFI doboz jobb aljára megy az a cső. Az mi célt szolgál és ha lesz PowerCup-om azt hova kell majd kötni? :D

Link to comment
Megosztás:

minden relatív... :D ;) :P

Szerk.: Egyébként ha leveszem az SFI dobozt akkor lesz egy cső még szabadon. Ha az autóval szemben állok az SFI doboz jobb aljára megy az a cső. Az mi célt szolgál és ha lesz PowerCup-om azt hova kell majd kötni? :D

Alapjarati motor és van hely neki a powercup -on

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.