Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azért azt rögtön megcáfolnám, hogy családi autónak jó...igazából a csomitér nem kicsi...viszont én már nem férek el magam mögött a hátsó ülésen...hátul sajnos nagyon kicsi a hely...

Ez legyen a kölkök gondja! :D A csomitér pedig ha legalább akkor mint egy 3 v. 5 ajtós F Astraé, akkor már alkalmas a célra. :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap belearktam a Edge Spor 10w60-at, egyből csöndben lett a moci :D 17 000-be fájt de nagyon úgy néz ki hogy megérte (remélem).

Gátló ügyben most hívott a haverom, hogy lenne 17000Ft Kayaba gázos nem állítható, valakinek valami tapasztalata, véleménye? :D jöv héte venném meg a gátlókat és a 2 új gummát.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap belearktam a Edge Spor 10w60-at, egyből csöndben lett a moci :D 17 000-be fájt de nagyon úgy néz ki hogy megérte (remélem).

Gátló ügyben most hívott a haverom, hogy lenne 17000Ft Kayaba gázos nem állítható, valakinek valami tapasztalata, véleménye? :D jöv héte venném meg a gátlókat és a 2 új gummát.

És ebben tud valaki segíteni? Megéri szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Most nézem hogy programozgatsz :D elég baj az neked :D nekem elegem lett belőle az 7 év alatt, vagy jók mostanság az ügyfelek? nem járnak vissza hogy még ez kéne meg az, meg domain meg tár meg anyámtyúkja, de férjen bele az árba minden :P

ingyen nemdolgozok idegeneknek sok torrentoldalt programoztam azokat adttam el honlapotkat is végül is nem rossz pénz ha van rá idő és igény.... Lett volna pár nagyobb meló is... sőt még folyamatban van egy olyan oldal portál mint a vatera csak nemtudom hogy tetszett e az árajánlat nekik... elvileg mi voltunk a legocsóbbak,,, 1.1 millát mondtunk psze ebben a jogátruházás is benne ban szal megírjuk és ssemmiközünk hozzá ;) meglássuk kinek mi kell megint,,,, a torrentoldalak menni fognak most is sok a hülye aki még nyitogatja őket , 25-35

a tarifa ki mit kér bele milyen Designel... Psze csak 1* i installal mert nem sysopkodok szaré hugyé a kis hülyegyerekeknek B)

Link to comment
Megosztás:

ingyen nemdolgozok idegeneknek sok torrentoldalt programoztam azokat adttam el honlapotkat is végül is nem rossz pénz ha van rá idő és igény.... Lett volna pár nagyobb meló is... sőt még folyamatban van egy olyan oldal portál mint a vatera csak nemtudom hogy tetszett e az árajánlat nekik... elvileg mi voltunk a legocsóbbak,,, 1.1 millát mondtunk psze ebben a jogátruházás is benne ban szal megírjuk és ssemmiközünk hozzá :D meglássuk kinek mi kell megint,,,, a torrentoldalak menni fognak most is sok a hülye aki még nyitogatja őket , 25-35

a tarifa ki mit kér bele milyen Designel... Psze csak 1* i installal mert nem sysopkodok szaré hugyé a kis hülyegyerekeknek :D

Hát ha nem full te írod akkor talán, de nekem elegem lett hogy megírtam 600 sort és azt mondta a megrendelő, ennyi? egy egész napi meló? persze ő csak a végeredményt látta, meg volt olyan hogy a fia 1 nap alatt csinált oldalt, én meg 2 hónapra vállaltam, én írtam ő meg letöltötte :P ez a biznisz ;) a végén már én sem írtam, talán az utolsó 20 oldalnál B)

Link to comment
Megosztás:

ingyen nemdolgozok idegeneknek sok torrentoldalt programoztam azokat adttam el honlapotkat is végül is nem rossz pénz ha van rá idő és igény.... Lett volna pár nagyobb meló is... sőt még folyamatban van egy olyan oldal portál mint a vatera csak nemtudom hogy tetszett e az árajánlat nekik... elvileg mi voltunk a legocsóbbak,,, 1.1 millát mondtunk psze ebben a jogátruházás is benne ban szal megírjuk és ssemmiközünk hozzá :D meglássuk kinek mi kell megint,,,, a torrentoldalak menni fognak most is sok a hülye aki még nyitogatja őket , 25-35

a tarifa ki mit kér bele milyen Designel... Psze csak 1* i installal mert nem sysopkodok szaré hugyé a kis hülyegyerekeknek :D

ha tényleg akkora volumenű az oldal mint a Vatera akkor kib@szott olcsón dolgoztok....

Link to comment
Megosztás:

Hát ha nem full te írod akkor talán, de nekem elegem lett hogy megírtam 600 sort és azt mondta a megrendelő, ennyi? egy egész napi meló? persze ő csak a végeredményt látta, meg volt olyan hogy a fia 1 nap alatt csinált oldalt, én meg 2 hónapra vállaltam, én írtam ő meg letöltötte :D ez a biznisz :D a végén már én sem írtam, talán az utolsó 20 oldalnál :P

600 sor az nem is sok effektíve egy torrentoldalnál 1000 * x sor a nyers trekibe , de azt én is utálom hogy szőröznek.... és nemhasználok semmi himi humis progit mindent kézzel notepad++ ból írok. Ami épp nemjut eszembe akkor könyv utánaolvasok de általában megvan a megoldás ;) Volt egyszer egy húzós kérés , romániában egy bank olyan php-t kér aminél beírod számmal és kiírja betűvel nyelvtan helyesen az összeget 0-9 millióig! megcsináltam 72 sorból 0- centrilliós nagyságrendig kb 4 tömbel és egy két faja fügvénnyel amiből a beépített pl abs fügvényen kívül a többi saját volt helyiértéket keres összehasonlít, valamint nézi hogy a beírt adat szám e vagy sem egész szám negatívszám ha negatívot ír be akkor sincs baj mert pl abszolút értéket is vett automatikusan... és dönt automatikusan hogy pl tíz vagy tizen húsz vagy huszon , 3 napom volt rá egy éjszaka alatt 3-4 sör társaságában összedobtam. ezért fizettek asszem 120 jurót B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.