Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egyébként ez az ültetés ha belegondoltok tényleg egy baromság itt magyarországon. Hiába néz ki jól vele a kocsi, hiába stabil kanyarban mint az állat. Én pl nem merem neki tolni olyan úton ahol tom hogy rosszminőségű az aszfalt ( és ilyen út elég sok van... :D ) aztán a gyárifutóműves 1,4es G Astra-k meg az 1,4es Fabia-k úgy megelőznek mint a szél... Bezzeg ha nekem is gyári futóművem lenne és nem félnék attól hogy rámegyek egy aszfaltgyűrődésre és leverem a kartert tolnám én is és nem érnének utol. :D

Link to comment
Megosztás:

Az hát amit Sanyi mondd, tudom itt keveseket izgat de akkor is van legalább valami amiért érdemes belapcsolni a tv-t.

Amúgy voltunk az előző EB-n is együtt a klubbal a margitszigeten, idén is kinézhetnénk valahova...

miiiiiiiiiiii...????????? :D
Link to comment
Megosztás:

Nem, de belátom, hogy nincs értelme versenyezni sem a 2.2-es astra coupe-val, sem az 1.0 swift-el mert nem vagyunk 1 kategória. Akivel meg nme vagy 1 kategória azzal meg nincs értelem versenyezni.....ez pont olyan mint IDDQD-val végignyomni a Doom-ot....semmi élvezet nincs benne :D 12 évesen szórakoztató volt igy játszani, most már nem.

Teljesen igazad van! :D

Link to comment
Megosztás:

Hú Csabi...elég gyorsan saját dugádba döltél...leoltottak pikk-pakk...úgyhogy én már nem is írok semmit....

Meg amúgy is te írtad anno, hogy persze, mert sokmiliós autó...hát az...ezért megy jobban... :D :D

Ezt nem is olvastam ;) Antika, én egy rossz alkatrészre hivatkozom legalább, mert a szétdurrant gátlók nem gyáriak :P te viszont arra hivatkozol ami gyárilag van, súly, és kerekek, meg kuller. Az a lényeg neked legyen megfelelő, engem nem kell meggyőznöd hogy a Seat jó vagy nem jó, erről meg van a véleményem amit megtartok magamnak, más az ízlésünk maradunk ennyiben, de remélem nem sértődsz meg mert nekem semmilyen téren nem jön be a Seat, és szerintem te is le fogod cserélni 1-2 éven belül, Timeslipen írtak alapján.

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem is olvastam ;) Antika, én egy rossz alkatrészre hivatkozom legalább, mert a szétdurrant gátlók nem gyáriak :D te viszont arra hivatkozol ami gyárilag van, súly, és kerekek, meg kuller. Az a lényeg neked legyen megfelelő, engem nem kell meggyőznöd hogy a Seat jó vagy nem jó, erről meg van a véleményem amit megtartok magamnak, más az ízlésünk maradunk ennyiben, de remélem nem sértődsz meg mert nekem semmilyen téren nem jön be a Seat, és szerintem te is le fogod cserélni 1-2 éven belül, Timeslipen írtak alapján.

A kettőnk között az a különbség, hogy én leírtam (mert nem szorultam magyarázkodásra... B) ) te viszont megyarázkodtál... :D :D B)

Engem nem a Seat fogott meg, és anno sem az opel...egyiket sem tudnám soha fanolni...én mindig is a saját autóimat szerettem, soha nem a típust... :D :P Ezt hogy ha lecserélem valószínűleg csak azért fogom megtenni 1-2 éven belül, mert úgy alakul, hogy megtehetem...ha nem, akkor nagyon jól elleszek benne...a számomra modern kori GSI-ben... :P

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem is olvastam :P Antika, én egy rossz alkatrészre hivatkozom legalább, mert a szétdurrant gátlók nem gyáriak :D te viszont arra hivatkozol ami gyárilag van, súly, és kerekek, meg kuller. Az a lényeg neked legyen megfelelő, engem nem kell meggyőznöd hogy a Seat jó vagy nem jó, erről meg van a véleményem amit megtartok magamnak, más az ízlésünk maradunk ennyiben, de remélem nem sértődsz meg mert nekem semmilyen téren nem jön be a Seat, és szerintem te is le fogod cserélni 1-2 éven belül, Timeslipen írtak alapján.

most akkor nem tartottad meg magadnak! szerintem ezt már kicsit tulbeszéltük, anti jól választott, legyen benne sok öröme.. kicsit már irigységnek érzem de ez csak az én véleményem amit megtartok magamnak! ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Engem nem a Seat fogott meg, és anno sem az opel...egyiket sem tudnám soha fanolni...én mindig is a saját autóimat szerettem, soha nem a típust... :D :P

Na ezt nemhiszem el...... Sorry..... pedíg katolikus vagyok! :D Akkor mérnem egy 1.6 Sport suzukit vettél! :D

De én is vennék egy OPC-t ha lenne annyi suskám.... B)

De mondjuk.... Igazad van egyszer mondtad,,,,, Hogy nem az autók miatt vagy itt és egyetértek,,,, társaság a lényeg... B) Az hogy pl GSI-m van az meg így pont frankó is! Hab a tortán! ;)

Link to comment
Megosztás:

most akkor nem tartottad meg magadnak! szerintem ezt már kicsit tulbeszéltük, anti jól választott, legyen benne sok öröme.. kicsit már irigységnek érzem de ez csak az én véleményem amit megtartok magamnak! :P :D

Látom nagyon szeretsz :D a véleményem akkor írtam volna le ha kivesézem hogy miért is nem jön be, és én irigy? miből gondolod hogy én nem tudné venni egy 3-4 millás autót?? azért mert nincs? megnyugtatlak hogy bármikor tudnék venni, csak elkéne adnom azt, ami a szívemhez nőtt és így nem érdekel, de ott van a hitel is, bármikor tudnék felvenni kocsira, úgy mint az emberek 90%-a..

Link to comment
Megosztás:

Látom nagyon szeretsz :D a véleményem akkor írtam volna le ha kivesézem hogy miért is nem jön be, és én irigy? miből gondolod hogy én nem tudné venni egy 3-4 millás autót?? azért mert nincs? megnyugtatlak hogy bármikor tudnék venni, csak elkéne adnom azt, ami a szívemhez nőtt és így nem érdekel, de ott van a hitel is, bármikor tudnék felvenni kocsira, úgy mint az emberek 90%-a..

én soha nem firtattam az anyagi viszonyadat, nem érdekel. Amugymeg amióta Anti megvette az autóját azóta ezzel marjátok (persze ezt Ő kurvára élvezi) :P ;) B) .... Biztos vehetett volna mást, ami másnak jobban tetszik, praktikusabb, de Ő ezt választotat mert ez jön be neki. mint irtad is, nem vagyunk 1formák... B) :D

Link to comment
Megosztás:

Ha Liqui Molly kell akkor szolj én most tervezek venni kedvezménnyel....fogyott pár deci mire hazaértünk :D

Az is jó lenne...Mennyi?????

Egyébként castrol magnatecet néztem.......Kicsit olcsónak is találom,de az nem baj ...... 5890/4L és 1550/L Liqui Molly nincs nekik...... :D

Link to comment
Megosztás:

Srácok...hanyagoljuk ezt a Cupra dolgot...én ezt vettem, ezzel járok melózni...nekem bejön, más véleménye meg soha nem érdekelt...szal ez van kész passz...ja és igen...hitelt is vettem fel hozzá... :D

Nekem pl. baróra tecc.nem csak azért, mert Cupra, hanem mert jó a formája, és családi autónak símán bevállalnám.No meg az árukat sem azért tartják, mert gatya lenne a kidolgozásuk.Ha tehetném, vennék.De egyelőre nem tehetem.Irigy pedig nem vagyok.mindenki a saját pééztárcájával úgy gazdálodik, ahogy azt megengedheti.

Ennyi.....

Széépótó! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.