Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Emelt a nyomáson 1.1 megy neki, kicserélte sti-re a kullert (mert az nagyobb) ennyi lett módosítva rajta.. csak érdekességnek hoztam fel, neked is hasonlókat kell majd menni, de 14 közepét mindenképp..

Integra

ÁÁÁÁÁÁÁÁ...14.6-14.8 között fog tudni szerintem az enyim...max ha meglesz a cooler akkor 14.5-körül...azt ennyi...sajnos rengeteg az az 1.400kg-s önsúly...plusz én...

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁÁÁÁÁ...14.6-14.8 között fog tudni szerintem az enyim...max ha meglesz a cooler akkor 14.5-körül...azt ennyi...sajnos rengeteg az az 1.400kg-s önsúly...plusz én...

Én nagyon kíváncsi vagyok rá, én is megyek majd KKházára, gondolom te is jössz akkor. Arra meg szépen megkérlek hogy hagyd már el ezt a mennyi súly, milyen kerék dolgot, tök fölösleges bármire is hivatkozni, piros lámpánál senkit nem érdekel hogy milyen nehéz meg egyéb más dolog, de ugye ez is csak akkor jön előtérbe ha kikap az ember, annyit tud amennyit tud, és kész, a gyártó sem azt írja amkor eladja a gépkönyvében hogy ennyit megy, de ha leszedel belőle 300Kg-o jobban fog menni..

Link to comment
Megosztás:

Én nagyon kíváncsi vagyok rá, én is megyek majd KKházára, gondolom te is jössz akkor. Arra meg szépen megkérlek hogy hagyd már el ezt a mennyi súly, milyen kerék dolgot, tök fölösleges bármire is hivatkozni, piros lámpánál senkit nem érdekel hogy milyen nehéz meg egyéb más dolog, de ugye ez is csak akkor jön előtérbe ha kikap az ember, annyit tud amennyit tud, és kész, a gyártó sem azt írja amkor eladja a gépkönyvében hogy ennyit megy, de ha leszedel belőle 300Kg-o jobban fog menni..

Ezt most nemértem :D

Tehát az a bolygó legjobb autója amelyik mindenkit megver pirostól pirosig? :D

Link to comment
Megosztás:

Én nagyon kíváncsi vagyok rá, én is megyek majd KKházára, gondolom te is jössz akkor. Arra meg szépen megkérlek hogy hagyd már el ezt a mennyi súly, milyen kerék dolgot, tök fölösleges bármire is hivatkozni, piros lámpánál senkit nem érdekel hogy milyen nehéz meg egyéb más dolog, de ugye ez is csak akkor jön előtérbe ha kikap az ember, annyit tud amennyit tud, és kész, a gyártó sem azt írja amkor eladja a gépkönyvében hogy ennyit megy, de ha leszedel belőle 300Kg-o jobban fog menni..

amugy nem tom ki volt az aki azt mondta, hogy nem gyorsul mert xar a gátlója... :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Tehát az a bolygó legjobb autója amelyik mindenkit megver pirostól pirosig? :D

Mivel most gyorsulásról beszélgetünk, így most az a lényeg, a piros lámpa csak képletesen írta, a lényeg hogy akárhol gyorsulsz akárkivel, senkit nem érdekel hogy hány Kg, és milyen kerekek vannak alatta.. vagy te ha legyorsulsz valakit, azt mondod szegényt csak azért vertem el,mert nehezebb, és elkezded potyogtatni a könnyeid? :D

Link to comment
Megosztás:

Ja, néhány napja csatlakzott a kis társaságunkba egy BMW-s 4600ccm 340Le, 1.7tonna :D Alpine, 200 méterig j voltam :D utána elment mint állat :P szóval ő egy autó diagnosztikai szaki, ha esetleg valakinek gondja van, nagyon jó arc, tegnap volt először, gyereket anyósnál hagyta, és úgy vált el a jövő hét pénteken ugyanitt ;)

Link to comment
Megosztás:

Mivel most gyorsulásról beszélgetünk, így most az a lényeg, a piros lámpa csak képletesen írta, a lényeg hogy akárhol gyorsulsz akárkivel, senkit nem érdekel hogy hány Kg, és milyen kerekek vannak alatta.. vagy te ha legyorsulsz valakit, azt mondod szegényt csak azért vertem el,mert nehezebb, és elkezded potyogtatni a könnyeid? :D

Nem, de belátom, hogy nincs értelme versenyezni sem a 2.2-es astra coupe-val, sem az 1.0 swift-el mert nem vagyunk 1 kategória. Akivel meg nme vagy 1 kategória azzal meg nincs értelem versenyezni.....ez pont olyan mint IDDQD-val végignyomni a Doom-ot....semmi élvezet nincs benne :D 12 évesen szórakoztató volt igy játszani, most már nem.

Link to comment
Megosztás:

Ja, néhány napja csatlakzott a kis társaságunkba egy BMW-s 4600ccm 340Le, 1.7tonna :D Alpine, 200 méterig j voltam :P utána elment mint állat ;) szóval ő egy autó diagnosztikai szaki, ha esetleg valakinek gondja van, nagyon jó arc, tegnap volt először, gyereket anyósnál hagyta, és úgy vált el a jövő hét pénteken ugyanitt B)

youtube-on keress rá hátha még fennvan amikor (talán a Petőfi-hídon) versenyez egy gsi 2 emberrel meg 1 M3......a hülye gsi-sek meg meglepődtek, hogy a bmw megverte őket :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap számomra megint kiderült hogy csinálhatunk bármit,akkor is a minden gyári a tuti.....Pistának kell egy jó gumi és tényleg büntettni fog minket...... :D B) :D ;)

Ennyire jól megy a másik hópihe? :P

Pista ellen az idő dolgozik, meg kell várni amig telepakolja az autót megint :D B)

Link to comment
Megosztás:

Ennyire jól megy a másik hópihe? :D

Pista ellen az idő dolgozik, meg kell várni amig telepakolja az autót megint :D ;)

Nem tudtam vele elindulni,így persze kikaptam...de szépen hozta be a lemaradást.....Jó lesz csak kell rá valami jó gumi,mert a mostani sz@r :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.