Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem azt mondtam hogy azt akarom....hanem azt hogy jó élmény volt visszaemlékezni :D

Egyébként ilyet akarok.....ezzel Antit is lenyomom.....

Toyota avensis 2.2 d4d 177LE 400NM

Aszontad többé nem veszel részletre autót Magyarországon. Meg szerintem nem nyomod le vele. Mér nem mész el és próbálod ki? Elhívod Antit is és mentek egyet a pirosnál :D

Link to comment
Megosztás:

Aszontad többé nem veszel részletre autót Magyarországon. Meg szerintem nem nyomod le vele. Mér nem mész el és próbálod ki? Elhívod Antit is és mentek egyet a pirosnál :D

Az Ervin ellen se nagyon tudot elmenni....csak állóból,de elcsúszik a kuplungja a dizelnek.......Én se tudom mit akarok igazán...... :D

Link to comment
Megosztás:

Feketében nagyon kellemes :D

Amúgy nem 1 világbajnok szépségű autó :D

Több véleményt hallottam erről az autóról,és azt mondták hogy lehet annyira nem szép,viszont megbízható,és tényleg nagyon kényelmes...Egy baj van vele,hogy eléggé drága.......

Link to comment
Megosztás:

Az igaz hogy elég a 4-es, de nem lesz semmi baja az 5.1-től sem semminek.

Neked nem ér meg +3e ft-ot szerintem az 5.1 ;) Ha láttál már a kocsidon izzó

féktárcsát, akkor melegen ajánlom, különben nem veszel észre belőle semmit

Végül 5.1 lett! Elmentem a fékcuccokért, és mondom ott a csajnak,hogy háát jó lett volna egy kis fékolaj is, de azt a rendelésnél lefelejtettem.

Mondja,hogy milyen kellene? Mondom, hogy van DOT4, vagy 5.1 Dolby Sorround :D

Már nyúl is maga mellé (magaslabda :P ) le a földre.. mutizza.. literes Toyota 5.1 1200-é vihetem.. vagy van Castrol DOT4-es, már nem emlékszem mennyiért...(drágább volt,és csak fél literes..)

Felhíítam Sonyik "bácsit".. (bocsi a zavarásért), és asszondta jóó lesz az nekem.. így meg is vettem.. pláne ennyiért.. (fék cuccokból is 30%-ot adtak a kisker árhoz képest) pl Brembo Max Tárcsa 9 900 Ft. Full ára lángba 14147 Ft. ( Ők azok )

És ITTEN vannak a cuccok... Már csak fel kell raknom őket B)

Komolyan,nála még éreztem azt amit anno nálam is hogy 4000től bitangul megindul......

Ezekszerint neked is van egy olyan érzésed, hogy anno mintha jobban meglódúlt volna? :D :D :P Én is eztet magyaráztam.. jól megy jól megy, de valahogy nem úgy "harap" mint régen B) De lexarom.. szeretem és kész.. tegnap is tök nyugisan gurúltam vele hazafelé.. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezekszerint neked is van egy olyan érzésed, hogy anno mintha jobban meglódúlt volna? :D B) :D Én is eztet magyaráztam.. jól megy jól megy, de valahogy nem úgy "harap" mint régen :P De lexarom.. szeretem és kész.. tegnap is tök nyugisan gurúltam vele hazafelé.. ;)

ezt hívják megszokásnak

Link to comment
Megosztás:

Ezekszerint neked is van egy olyan érzésed, hogy anno mintha jobban meglódúlt volna? :D B) :D Én is eztet magyaráztam.. jól megy jól megy, de valahogy nem úgy "harap" mint régen :P De lexarom.. szeretem és kész.. tegnap is tök nyugisan gurúltam vele hazafelé.. ;)

Nem azt mondtam hogy jobban megy,hanem hogy 4000től indul el igazán....Nem hiszem hogy jobban menne mint a mienk,de szerintem még mindíg lusta kicsit...........

Link to comment
Megosztás:

Má te is váltani akarsz vagy ez csak elmélet azt annyi? Arra gondolsz ha nyugdíjaspapa leszel ez jo lesz?

Elöször költözünk...majd utána kiderül...ha költözünk úgyse lesz pénz autóra.....

A legnagyobb gondom az hogy rengeteg ötletem lenne még a kocsira,de tudom hogy semmi értelme nincs elszorni rá a pénzt.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.