Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Viszont ő azt mondta, bőven elég a DOT4, sőt, az 5.1 nem tesz jót a munkahengernek meg tömtéseknek meg stb..

Az igaz hogy elég a 4-es, de nem lesz semmi baja az 5.1-től sem semminek. :P

Neked nem ér meg +3e ft-ot szerintem az 5.1 :D Ha láttál már a kocsidon izzó

féktárcsát, akkor melegen ajánlom, különben nem veszel észre belőle semmit :D

Link to comment
Megosztás:

akkor már 2en vagyunk... Antal esetleg?

amugy kb annyi, hogy szép volt jó volt köszönjük enyyi.. jövöre ugyanitt :P :D

Húúúú sokan voltak, volt jó idő is rossz idő is, lehetett gumicsónakban ülni, voltak opel tipusú autók is, és tervezik, hogy lesz még ilyen valamikor... :D

Link to comment
Megosztás:

Javítottam kicsit az aláírásomon....nem ér átírni...tenni kell ellene... :P ;)

Az elrontott rajt is vereségnem számít...... :D tehát 2:1 B)

Köszönöm szépen tegnapi segítséget mindekinek :D

Igazán nincs mit :D

Köszi Pista a lehetőséget.....jót nosztalgiáztam.....Szerintem Pista kocsija lesz a mindentvivő......4000től nem egyszerüen indul el.... :D B)

Link to comment
Megosztás:

Viszont Lanti verdájának mikor jöttünk vissza már nem volt az a borzalmas hangja...szó szerint megállt a tárcsa az ékszíj alatt...(szervó) aztán megint tovább...nem adok sok időt annak a szervónak...bár Lanti jó erőben van, megoldja majd nélküle is... B) :D

nemjódolog.... B) de szerintem csak elcsúszik az ékszíj nem megáll... ;) mind1 azért este még lenyomlak! vagyígy vagyugy :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Viszont Lanti verdájának mikor jöttünk vissza már nem volt az a borzalmas hangja...szó szerint megállt a tárcsa az ékszíj alatt...(szervó) aztán megint tovább...nem adok sok időt annak a szervónak...bár Lanti jó erőben van, megoldja majd nélküle is... :D :P

Akkor azért kapott ki :D

Link to comment
Megosztás:

nemjódolog.... B) de szerintem csak elcsúszik az ékszíj nem megáll... ;) mind1 azért este még lenyomlak! vagyígy vagyugy :D :D :P

dejóóóóóóóó... végre lesz sajtburgerzabálóverseny... B) :D

Amúgy én meg úgy láttam, hogy megáll a tárcsa...a szíj meg forog tovább...mert az ugye nem igen tud megállni, mert akkor megáll minden... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.