Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Anti, majd KKházán kiderül, milyen időt megy, mennyi a sebesség stb.. ott lesz ave is befizetsz 1000Ft megméri ő is neked, és legalább lesz lóerő is amit talajra visz, meg fölkerülsz a timeslipre :D

Anti jó az aláírásom? :P

Ja és mielőtt megkérdeznéd, 2 piros leon az ivecónál, és a vácin egy sárga (nem te) ;) viszont amikor nyomultunk egytt a vácin az milyen volt az a fekete seat? tudod aki csak piros lámpánál ért utol minket, mert akkor lehet 4-0 :D

Link to comment
Megosztás:

csak inkább érdekes...az meg főképp, hogy a GSI-nél azért 150-nél már érezni a sebességet, a Cupránál meg kb olyan mint a GSI-vel 60-nál...csönd van, azt halad... B)

Azért a plussz 3 milláért ezt el is várja az ember, és a legalább 10 évvel fiatalabb fejlesztésért. De tényleg fölös ezt firtatni annyira más kategória, beszélni is értelmetlen róla.

Nekem ez a kocsi :D :D :P ;)

video 2

astra_opc_nurburgring_edition_2008_2.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ja és mielőtt megkérdeznéd, 2 piros leon az ivecónál, és a vácin egy sárga (nem te) ;) viszont amikor nyomultunk egytt a vácin az milyen volt az a fekete seat? tudod aki csak piros lámpánál ért utol minket, mert akkor lehet 4-0 :D

Vada-ra gondolsz? 1.8T kb 210-220 LE állítólag...

A legkomolyabb, az múlt héten egy szürke leon volt...lehetett vagy 180 ps talán?

Szegény mire utolért minket minden lámpánál, addig nekünk a moci is visszahűlt... :D :P

Link to comment
Megosztás:

Lehet hülyeség de pl ha kivan puccantva a hidrotőke, aztán utána ráfejelni egy uttrahangossal mint a befecsinél az lehet még jót tenne nekíjje nem?? :D :D

Az a baj, ha meg van kopva, akkor nem segít rajta a tisztítás. Tipikusan, ha kézzel könnyen összenyomható, akkor kuka.

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, ha meg van kopva, akkor nem segít rajta a tisztítás. Tipikusan, ha kézzel könnyen összenyomható, akkor kuka.

Aha szóval így lehet selejtezni,melyik kuka!!! :D Na megint tanultam valamit! :P KU lessz lassan az Opeldolgokról! :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen tegnapi segítséget mindekinek ;)

Szivesen. Én is Coupenak a szerszámokat.. Meg Andrisnak az elméleti oktatást fékfolyadék csere ügyben B)

Viszont ő azt mondta, bőven elég a DOT4, sőt, az 5.1 nem tesz jót a munkahengernek meg tömtéseknek meg stb..

Neten meg sok helyen azt olvasom, hogy kifejezetten okés, nem csinál semmi baj, ABS-es kocsihoz is ajánlják.. stb..

A 4-es fele annyi lenne, az 5.1 lehet meg annyival jobb.. :S Hozzá kellett volna csapnom még a fékhez.. akkor az is még egy ezressel olcsóbb lenne :P

Most a lángban kérdezősködtem. Bosch van csak 5.1 ben, majdnem 4e az 1 liter. (a fél meg csak 300 ft-al olcsóbb B))

A DOT 4-es bosch meg "csak" 1247/ 0,5 liter.

Egyenlőre erre a literes 5.1 re gondolok.. jó lesz ez nekem? :D :D

Még megkérdezem itt lent az "olajos srácokat" nekik van-é valamilyük. asszem liqui molly cuccokat tuti szoktak forgalmazni..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.