Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Holnap majd kifaggatlak megint Vktr ezügyben is de addig is ha valakinek van tanácsa hogy hol vegyek gátló+rugó-t azt megköszönném.

Valami félkeményet szeretnék, a gyárihoz képest mindenféleképpen érezhetően erősebbet.

Sajna csak az első gátlók férnek most bele viszont azokat szeretném az idei balcsi előtt mindenféleképpen (3 héten belül).

És szeretném ha egy PICIT jobban ülne az orra.

- Kárászi

- Csergő

- Dini :D

Még valami emberi importőr esetleg? :D

Link to comment
Megosztás:

Holnap majd kifaggatlak megint Vktr ezügyben is de addig is ha valakinek van tanácsa hogy hol vegyek gátló+rugó-t azt megköszönném.

Valami félkeményet szeretnék, a gyárihoz képest mindenféleképpen érezhetően erősebbet.

Sajna csak az első gátlók férnek most bele viszont azokat szeretném az idei balcsi előtt mindenféleképpen (3 héten belül).

És szeretném ha egy PICIT jobban ülne az orra.

- Kárászi

- Csergő

- Dini :D

Még valami emberi importőr esetleg? :D

A sárga koni most akciós Adamo-nál a CS-n négy sárga 100, rövidített 115, lehet venni asszem külön párokat is.

Rugó: apex -40-40, koni: -35-35 ezek 35 körül vannak

Link to comment
Megosztás:

Ja wiz air, kaptam prémiumot, (36000km mentem február 1 óta) pont 2 gátló jön ki belőle :P

Nah igen.. csak nem mindegy milyen két gátló;) LIP vagy állítható KONI B)

Amúgy mit veszel bele?

valszeg már a színe miatt is a háztartási eszközökre asszociálna, szal már ott buktad...ha utána még be is ülne (és mondjuk tegyük fel nem veszi észre, hogy a sárvédőd mindgyárt lerohad a helyéről)...

Anti.. neked elgurúlt valami... majdnem leestem a székről!! :D :D

Ez csak úgy dől belőled, vagy van erre tanfolyam? Nem semmi!! (Y)

Link to comment
Megosztás:

köszi a Zinfót :D

És szeretném ha egy PICIT jobban ülne az orra.

Nyissz, olcsó és a hátulja pedig marad. Nekem felkeményített gátlóim vannak, de mostanság szar úton járok és ezért akarok tekerős konit, mert a mostaniaktól nem tood lenyomni az orrát egyáltalán :D

Link to comment
Megosztás:

Javítottam kicsit az aláírásomon....nem ér átírni...tenni kell ellene... :D :D

Pffff nemzavar az senkit :P Engem különösen hidegen hagy hogy 2:0 oda Majd eccer téged is ér meglepi barétom és lehet nem is kell sokat várnod rá ;)

Link to comment
Megosztás:

Pffff nemzavar az senkit :D Engem különösen hidegen hagy hogy 2:0 oda Majd eccer téged is ér meglepi barétom és lehet nem is kell sokat várnod rá :P

Tényleg nem azért írtam mert...tisztában vagyok vele, hogy turbós meg szívó meg stb...csak annyira lehordták itt a userek, hogy így elment a cupra mellett, meg úgy elverte....hogy végre kiderült, hogy mi is van...Amikor Csabival mentünk az nem volt igazán reális (jó ez sem az a klasszikus raccing volt) de nagy vonalakban ez kb ezt tudja...ennyi...

még coupe sárgája ellen alias "Etalon" azért kiváncsi lennék...akkor sem borulnék ki, ha legyorsulna, mert előfordul...csak az abszolult kiváncsiság...és ne felejtsük el azért, hogy több okból kifolyólag abszolult nem összehasonlítható a két autó típus...szívó - turbó, 1150 kg - 1400 kg, 2000 ccm, 1800 ccm, 15-ös kerék - 18-as kerék...szal abszolult felejtős...csak inkább érdekes...az meg főképp, hogy a GSI-nél azért 150-nél már érezni a sebességet, a Cupránál meg kb olyan mint a GSI-vel 60-nál...csönd van, azt halad... :D

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nem azért írtam mert...tisztában vagyok vele, hogy turbós meg szívó meg stb...csak annyira lehordták itt a userek, hogy így elment a cupra mellett, meg úgy elverte....hogy végre kiderült, hogy mi is van...Amikor Csabival mentünk az nem volt igazán reális (jó ez sem az a klasszikus raccing volt) de nagy vonalakban ez kb ezt tudja...ennyi...

még coupe sárgája ellen alias "Etalon" azért kiváncsi lennék...akkor sem borulnék ki, ha legyorsulna, mert előfordul...csak az abszolult kiváncsiság...és ne felejtsük el azért, hogy több okból kifolyólag abszolult nem összehasonlítható a két autó típus...szívó - turbó, 1150 kg - 1400 kg, 2000 ccm, 1800 ccm, 15-ös kerék - 18-as kerék...szal abszolult felejtős...csak inkább érdekes...az meg főképp, hogy a GSI-nél azért 150-nél már érezni a sebességet, a Cupránál meg kb olyan mint a GSI-vel 60-nál...csönd van, azt halad... B)

Nem is azért írtam,,,, de hol mersz te 150 el mennni!!!! :D :D :P Drága a jogsi! ;)

Link to comment
Megosztás:

Inkább szerezz számlapot nekem beszkennelve!!! :D Rég anyit szítam a másik autómmal hogy már nekem a megbízhatóság inkább mint a teljesítmény... amúgy kivülről kifogom puccantani! ;)

Ui: Már szegény Redit is ezzel molesztálom! :D :P

Link to comment
Megosztás:

És mégis hol van kikopva? Mert mikor raktam bele a tőkéket, a tőke fészek tökéletesen passzentos volt, semmi kotyogás, ergo szerintem az nincs kikopva.. :D vagy mitudoménmá tesséksziveslennikikapcsolni :D

és beszerelés elött alapállapotba visszanyomtad az összes tökét és kinyomtad belöle a tarolásra szolgálo olajat

mert ha nem akkor az nagy Hiba ...

még szerencse ha ekkor nem tamasztott ki egy szelepet sem ....

Link to comment
Megosztás:

és beszerelés elött alapállapotba visszanyomtad az összes tökét és kinyomtad belöle a tarolásra szolgálo olajat

mert ha nem akkor az nagy Hiba ...

még szerencse ha ekkor nem tamasztott ki egy szelepet sem ....

Már hogyne nyomkodtam volna, ne nézz már ennyire madárnak, 1.5 órán át csináltam, darabonként 5-6x kellett összenyomni (satuban) hogy az összes kijöjjön belőle.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.