Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Vágom és ez így is van Futó kartárs, de előtte semmi gond nem volt vele, miután beleraktam és elmentem 2-3 ezer km-t akkor költöztt bele a ge*i harkály :D

Egyszer minden elromlik :P

Amúgy elég jó a felülettisztító képessége ennek az olajnak, így valószínű kipucolta az évtizedes

retket pár helyről... amitől azt hitted, hogy pöpec állapotú a motorod addig :D

Link to comment
Megosztás:

Nem véletlenül vettem sárgát...Detti másnap hazaállított egy sárga retiküllel, és előadta, hogy a kocsihoz vette..... :D :D

Hát igen ilyen ezek a csajok, az én barátnőm is így rukkol elő a dolgokkal. Táska több van már mint 2 osztály első osztályosnak :P Minden ruhához egy, persze szinben eggyezni kell neki. ;)

Link to comment
Megosztás:

De király, barátnőm most jött be, hogy kimosta a bicskakulcsos ajtónyitómat a gátyámmal együtt :P

Egy gond van, hogy nekem ez nyitja az ajtót mert a kilincsemet elvitte a cica. Gyorsan szétszedtem és szárítom, mert a lled világított rajta folyamatosan. :D

Ebbe a bicskakulcsos b@szásba a gyári kulcsot teszed bele? :D

Link to comment
Megosztás:

Ebbe a bicskakulcsos b@szásba a gyári kulcsot teszed bele? :D

Nekem még olyan van ami teljesen a údi és folkszvágen koppintása és ezért csak ezek a nyelvek voltak hozzá. Elmentem kulcsmásolóhoz és összesen 2500-ért belefaragot egy újat és meg is marta mindkettőt. Annyi az gész, hogy le kell szedni a műanyagot a kulcsról, levágni és belereszelni egy csapot, majd a hozzájáró kiscsavarral rögzíteni.

Link to comment
Megosztás:

Nekem még olyan van ami teljesen a údi és folkszvágen koppintása és ezért csak ezek a nyelvek voltak hozzá. Elmentem kulcsmásolóhoz és összesen 2500-ért belefaragot egy újat és meg is marta mindkettőt. Annyi az gész, hogy le kell szedni a műanyagot a kulcsról, levágni és belereszelni egy csapot, majd a hozzájáró kiscsavarral rögzíteni.

és azzal hogy vezérled a mágneses ajtónyitást? Mert a régi kocsimon nekem is olyan volt. De az csak nyit és zár meg a csomitartót nyitja külön. Nincs rajta olyan hogy csak baloldal nyit... :D

Link to comment
Megosztás:

és azzal hogy vezérled a mágneses ajtónyitást? Mert a régi kocsimon nekem is olyan volt. De az csak nyit és zár meg a csomitartót nyitja külön. Nincs rajta olyan hogy csak baloldal nyit... :D

A mágneseket kidobtam mert semmit nem értek és zörögtek, occsó centrálzár motorokat raktam bele. A nyitás pedig gázos mert nyomkodni kell és ezért mindíg kinyílik a másik ajtó is, ezt úgy oldottam meg, hogy jobb oldalt bent hagytam a zárgombot. A hátuljávak kéne csinálni valamit, hogy kidobja, mert sajnos kézzel kell kicsit felfeszítenem, hogy kidobja :D

Link to comment
Megosztás:

A hátuljávak kéne csinálni valamit, hogy kidobja, mert sajnos kézzel kell kicsit felfeszítenem, hogy kidobja :D

zár két füléből egyiket kivágtad???

Nékem úgy lett megokoskodva és nem lehet úgy lecsukni h ne záródjon egyből be szóval nem is kell h két fül legyen ott(mert biztonsági okokból vagymittomén)

Link to comment
Megosztás:

zár két füléből egyiket kivágtad???

Nékem úgy lett megokoskodva és nem lehet úgy lecsukni h ne záródjon egyből be szóval nem is kell h két fül legyen ott(mert biztonsági okokból vagymittomén)

Ki vazze, de olyan hülye voltam, hogy a kampóst vágtam ki és nem záródott le, ezt benéztem :D :D :P

Vettem a bontóba mégegyet ;)

Link to comment
Megosztás:

Lehet hülyeség de pl ha kivan puccantva a hidrotőke, aztán utána ráfejelni egy uttrahangossal mint a befecsinél az lehet még jót tenne nekíjje nem?? :D :D

Haverom úgy pucolta, hogy májkrémes dobozba gázolaj, bele rakta tőkét, és állványos fútóval nyomkodta ki amíg jött belőle a szenny, és könnyen nem járt.

Link to comment
Megosztás:

Ki vazze, de olyan hülye voltam, hogy a kampóst vágtam ki és nem záródott le, ezt benéztem :D :D :P

Vettem a bontóba mégegyet ;)

hát volt aki 4 zarat b@szott el mire rájött h másik fölet kell kivágni(nem én voltam nekem már szólt), mert elsőre télleg a külsőt kéne de mégsem B) B) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.