Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Most mi nem tetszik, hogy nem tetszik, vagy miiii? Vagy tetszik, és nemtetszik hogy nemtetszik neki??? :D

Kezetfoghatnál KK-val...(KukkosKecsó...) :P

te meg a Herkuleses pizsamádban aludtál mert mindenkinek beszólsz ma....látom a kadettosokat is kóstolgatod vajlingon :D

Link to comment
Megosztás:

Elvileg gép szerint nem ugyan az a két tőke...de anno Peti is ilyet rakott az övébe, és nem volt gondja vele...

Ez lesz az a jelenség amikor valószínűleg a HF van kikopva...

Én is decemberben cseréltem a Csergőéknél kapható 1700Ft-st. Hidegen nem csattog, de valamikor olyan dízeles hangja (krepeg) van hidegen, lehet ettől a tőkétől, mert a régivel nem vettem észre, vagy nem hallottam, mert akkor csattogott. Melegen mintha hangosabb lenne mint középhőfokon, azt hittem, hogy befecskendező ,de tőke. Gondoltam arra, hogy az Castrol Magnatec 10W-40 kicsit folyósabb lenne melegen. Most kiimosattam a gyári tőkéket egy sráccal, azt mondta biztos jó lesz, mert csak olajsár jött ki belőle. Berakom és megnézem milyen hangja lesz a gyárival. Ő csinált egy 300 ezer km-s dízel merci hidrotőkéit, amik szarabb állapotban voltak sokkal mint az enyimék és jó lett. Mondjuk azt monda, hogy kettő kézzel benyomható és vissza jön, a maradék pedig keményebb .

Link to comment
Megosztás:

Azé mert te a csilli villit szereted! :P :D Van igazad a dolgban de sztem jól áll a fekete! :D

Ez nem így van....Azért nem tetszik mert olyan mintha ott se lenne......pedig az autót egy felni dobja fel igazán.....Ha esetleg peremes lenne és csak a közepe lenne fekete akkor igen,de így nem tetszik.....

Link to comment
Megosztás:

beszéltem az esztergályosommal aztmondta ha kivan kopva a hf meglehet azt csinálni hogy ne kopogjon! :D remélem igazat szólt :D

jaja, be kell persejezni, felmarni a hf-t, a tőkék helyét , és belerakni egy persejt, inkább pl. szerszámacélból és többé már csak a tőke kopik. Az enyémen már látszott az egyik fészken, hogy kopottabb, de belecuppant szépen és úgy is jött ki.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.