Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Már 11-12-vel el tudok járni vele...azért az már annyira nem szörnyű, hogy relatív ez úgy néz ki, hogy reggel 2-3 perc járatás...utána 9km a melóhely, aztán megint járatás...

2-3 percet minek? :D

én még a csattogós gsi-vel sem járattam 1 percig de azt is cska azért mert szégyeltem elindulni vele ugy csattogott :D

Link to comment
Megosztás:

2-3 percet minek? :P

én még a csattogós gsi-vel sem járattam 1 percig de azt is cska azért mert szégyeltem elindulni vele ugy csattogott :D

Szerintem elszúrtam egy picit, ecotec tőkéit vette bele, ugyanúgy csattog hidegen és ha bemelegszik, sokkal hangosabb fordulaton a HF mint amilyen volt a "gyári" tőkékkel :D

Neked már hidegen sem csattog?

Link to comment
Megosztás:

Nem, csak most hallottam a "Naggggyon zene" adón a rádióban...azt gondoltam, ne üress hassal ácsingózzak már az "alagútban"...biztos sorbanállás lesz ha ilyesmi történik... :D

A jobbak a VIP sorba állnak... B) :D

én már ebédeltem, engem nem érdekel...jöhet az a villanás, sz@rok rá B)

Oks, akkor gyere el itt a budaörsi auchannál a pályán 130-al! :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem elszúrtam egy picit, ecotec tőkéit vette bele, ugyanúgy csattog hidegen és ha bemelegszik, sokkal hangosabb fordulaton a HF mint amilyen volt a "gyári" tőkékkel :D

Neked már hidegen sem csattog?

Elvileg gép szerint nem ugyan az a két tőke...de anno Peti is ilyet rakott az övébe, és nem volt gondja vele...

Ez lesz az a jelenség amikor valószínűleg a HF van kikopva...

Link to comment
Megosztás:

De, de csak egy picit és sokkalsokkalsokkal halkabb. De ez már bármitől lehet pumpa, kopott motor, rozsdás hátsó ív, kiült ülés, zsíroshús-mentes étkezés, bármi.... :D

Aha, hát nem tudom, lehet lekéne dobni az 5w40-et és kipróbálni a 10w40-et :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.