Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ha már kötözködsz akkor legalább csináld jól

opelje -> Opelje (vagy inkább Opele )

akkor is csakis -> akkor is csak

de egyébként tökmindegy ;) legalább vette a fáradtságot és foglalkozott vele, köszi Mr. Lantos :D

a szejatos okoskodásával meg nem kell foglalkozni :D

a legalsó kép nagyonjó lett :D üldögéltem pár percet a toldat előtt mire sikerült döntést hozni

Nem kötözködésképp írtam, hanem segítségképp...és ha végigolvastad amit írtam, akkor ebből rájöhettél volna... :D :P

Jól meggondoltad, hogy annyi sok pénzt kiadtál már megint...inkább a hátsó ívedre költenél...vagy add oda egy körre Coupénak...majd ő rendberakja... B) B)

Link to comment
Megosztás:

Xray!

Mit tudsz a szlovén atomerőműs meghibásodásról??? Kell félni? Jön a felhő? Szójjjááá ha tudsz valamit, mert akkor még utoljára eszek egy jó rakottkrumplit... :D

nah mégis elöbb jön a 2012? neked csak megváltás volna :D :D :P ;) B) B)

Link to comment
Megosztás:

Xray!

Mit tudsz a szlovén atomerőműs meghibásodásról??? Kell félni? Jön a felhő? Szójjjááá ha tudsz valamit, mert akkor még utoljára eszek egy jó rakottkrumplit... :D

gyors helyről rendelj....délelőtt beszéltem Lacival, ordít valami a háttérben kérdem mi az "áááá csak a sziréna" :P :D

Link to comment
Megosztás:

Nehogy xray-re fogd már, hogy minden nap pánikolsz és ezért hízol :D

:D :P mindíg másra jobb fogni a lustaságot, magával az evéssel nem is kellene foglalkoznia csak kőne mozogni is nem csak angolul brekegni a hülye turistáknak! ;) B)

Link to comment
Megosztás:

Jól meggondoltad, hogy annyi sok pénzt kiadtál már megint...inkább a hátsó ívedre költenél...vagy add oda egy körre Coupénak...majd ő rendberakja... ;) B)

Szakadj már le az ívről pls....majd lesz vele valami vagy nem :D

Egyébként nem költöttem sok pénzt ha mérlegelem, hogy mit kaptam érte és mennyire örülök neki :D Tudod, igy kell mérlegelni :P

Link to comment
Megosztás:

Xray!

Mit tudsz a szlovén atomerőműs meghibásodásról??? Kell félni? Jön a felhő? Szójjjááá ha tudsz valamit, mert akkor még utoljára eszek egy jó rakottkrumplit... :D

még semmit, de az iylenről eseti kivizsgálási jegyzőkönyvet minden oktatási napon elmondják mivolt stb utána tudok infókat! Amúgy meg NO PARA nincs dzsuva sztem! Kis felhőcske na és max lessz még egy zacsid vazze! :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.