Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

vki meg tudja nekem mondani h win share alatt how2 megcsinálni azt h könyvtárakat alafabetikusan számozza, a subdireket meg a szülő számával kezdje?

linux alatt sima ügy, de itt bazzz

ha pingvin alatt megy akkor ablakban is megy :D cygwin van, perl van, van minden :D

ui.: a Szilvakék Paradicsomban hibátlan Erdinger-t csapolnak!

Link to comment
Megosztás:

nahogy 5ös vegyen mar bazzeg .. nem kompatiblilis a 4,0 val

az 5,1 mar jo de a sima 5 ös nem ......................

vigyazni am

Szal akkor 5.1 et kellene néznem..(esetleg 4.0) (nem tudom milyen van most benne, mit rakott anno bele Sz.Gab.)

Bár le akarom cserélni az "egészet", így elvileg majd mindegy.. de ha nem egetrengetően drágább, akkor már inkább az 5.1..

Hol lehet vajon 5.1-et kapni? Amit én láttam neten, arra csak az volt írva, hogy DOT 5.. nem tom mi valójában...

Amúgy bővítettem kicsit az új weblapot..

Lassan megy.. lusta vagyok :D :D

De "muszáj" volt, ha kicserélem a féket, az is felkerül.. :P

Link to comment
Megosztás:

Én sem, wizz air mááá megint :D

Rádió 1 reggeli vicc...egyből eszembe jutottatok... :D :P

Farkas utazik a repülőgépen, és bekéreckedik a pilótafülkébe...

Belép, majd ránéz a pilótára: "Pilóta! Én most meg foglak enni!"

-" Jajj farkas, ne egyél meg, mert én vezetem a repülőt, és ha megeszel lezuhan a repülő..."

Megvakarja a fejét a farkas, majd ránéz a másodpilótára: "Te másodpilóta! Akkor téged eszlek meg!"

-"Jajj farkas, nem egyél meg, mert ha megeszel nincs aki segítsen a pilótának, és lezuhan a repülő..."

A farkas megint gondolkodóba esik, miközben pont belép egy csinos sztyuiii...: "Stewardess! Én biza most megeszlek!"

-"Jól van farkas egyél csak...de azzal azért számolj, ha leszáll a gép, mindenki téged fog megdugni..."

;) B) B)

Kb így vóót valahogy... :D

Link to comment
Megosztás:

Rádió 1 reggeli vicc...egyből eszembe jutottatok... :D :P

Farkas utazik a repülőgépen, és bekéreckedik a pilótafülkébe...

Belép, majd ránéz a pilótára: "Pilóta! Én most meg foglak enni!"

-" Jajj farkas, ne egyél meg, mert én vezetem a repülőt, és ha megeszel lezuhan a repülő..."

Megvakarja a fejét a farkas, majd ránéz a másodpilótára: "Te másodpilóta! Akkor téged eszlek meg!"

-"Jajj farkas, nem egyél meg, mert ha megeszel nincs aki segítsen a pilótának, és lezuhan a repülő..."

A farkas megint gondolkodóba esik, miközben pont belép egy csinos sztyuiii...: "Stewardess! Én biza most megeszlek!"

-"Jól van farkas egyél csak...de azzal azért számolj, ha leszáll a gép, mindenki téged fog megdugni..."

;) B) B)

Kb így vóót valahogy... :D

Ez odab@sz, már este nyomatom is a sztyuiknak :D már látom is az arcokat :D

Link to comment
Megosztás:

Elképzellek farkas jelmezben... :D :D :P

B) :D

Vittem haza a hajnalon azt a lányt akire azt mondtad koszos az orra ;) döngetek a szakadó esőben 160-al a gyorsforgalmin mert hogy nagyon siet haza B) már a turbó is könyörgött a levegőért a lineában :D azt mondja nem lehetne gyorsabban aaa mondom nem vagyok én summáhher csaje :P majd felrakom most már a VIP CREW CAR matricát a gsi-re és összepisiled magad, azt mondja alig várja, na persze, annyi a szép piros huzatomnak akkor ;)

Link to comment
Megosztás:

aztán elalszik 150-nél mert nem érezni semmit :D :D

dobjatok egy képet aztán eldöntöm beülhet e a fehér rettenetbe ;) :D

valszeg már a színe miatt is a háztartási eszközökre asszociálna, szal már ott buktad...ha utána még be is ülne (és mondjuk tegyük fel nem veszi észre, hogy a sárvédőd mindgyárt lerohad a helyéről)...aztán az első indításnál a hidrotőkék csattogása közben felrémlik benne a múlt, amikor még a csattogos lepkét tologatott az udvarban, és azzal rémisztgette a környék macskáit...Majd itt már ki is száll...na...ha nem akadt volna bele a magassarku cipőjének a sarka a taposólemezen található lukba...kicsit meg is botlik így...és a földre terül..neked itt már rögtön más jutna az eszedbe...de ő csak rutinosan az autó alá nézve észrevenné a kemény 45-ös kiprendszert, aminek a fele már rozsda martalékává vált...de a kaput az tenné be, amikor meglátná a húzatópad nyomait...

És akkor bólintana elismerően...igen...ez valóban egy rettenet... :P

B) B) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.