Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor ti tegyétek fel azt, ennyi! Majd meleg motornál, vagy dugóban tedd rá a kezed.

Majd azért nézd meg milyen minőségű lesz amit a Csuby csinál neked :P És majd ha kész van és nem kellett egy doboz szélvédőragasztót ráfújkálni hogy ne szívjon falsot akkor örülj....Egyébként meg nem hiszem hogy bármi jellentősége lenne.... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor ti tegyétek fel azt, ennyi! Majd meleg motornál, vagy dugóban tedd rá a kezed.AZ meg hogy pl.. az irmscher gyárt ezt azt és ez egy nyomós érv arra hogy az jó is? gyárt chipet is és egy kalap sz@rt nem ér, és még sorolhatnám, pénz a lényeg itt nem az értelem

Azért azt tegyük hozzá, hogy amire mondjuk valaki ráírja, hogy irmscher chip...az azért még nem az... :D ilyen az is ami kézről kézre jár...csak a tiltás van kivéve belőle, azt ennyi... :D

Link to comment
Megosztás:

Majd azért nézd meg milyen minőségű lesz amit a Csuby csinál neked :P És majd ha kész van és nem kellett egy doboz szélvédőragasztót ráfújkálni hogy ne szívjon falsot akkor örülj....Egyébként meg nem hiszem hogy bármi jellentősége lenne.... :D :D

Hát most írtam neki egy privit, ha valóban így van akkor nem veszek tőle.

Link to comment
Megosztás:

Majd azért nézd meg milyen minőségű lesz amit a Csuby csinál neked ;) És majd ha kész van és nem kellett egy doboz szélvédőragasztót ráfújkálni hogy ne szívjon falsot akkor örülj....Egyébként meg nem hiszem hogy bármi jellentősége lenne.... :P :D

Nekem is kifújt amit Chubytól vettem...szívtunk is vele.. :D

Link to comment
Megosztás:

http://gallery.site.hu/d/5079137-1/P5300044.JPG

Gyerekek ez a géptető és a front nagyon ottvan! ;) :D

Jól látom, hogy a géptetőre eszkábálták rá a maszkot?! :P Érdekes, de nem rossz!!! :D

Xray: Elment a maradék eszed is? :D B) B) Csak viccőtem! Gratula... apuka! :D

Coupe: jössz holnap lurdiba? Ha igen, el tudnád hozni az imbuszod, ami a féknyereghez kell? Kövi csütörtökig maradhat?

Ha hamarabb kell, persze hamarabb adom. Ma rendeltem meg a fék cuccokat.. végűl maradt a gyári. Nem xarozok egyenlőre.

Ha több mint 4,5 évig jó volt, remélem ezután is az lesz..

Elöl Brembo Max-Ferodo, hátúl meg síma Brembo-Ferodo.

Majd kint elbeszélgetnék pár embörrel a cseréről.. nem nagy szám, csak hogy jól tom-e :P

Illetve majd a fékolaj csere, légtelenítés menete érdekelne majd... szal reszkessen mindenki aki jön lurdihoz..

Petya: inkább mail.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát most írtam neki egy privit, ha valóban így van akkor nem veszek tőle.

Remélem azt nem írtad oda hogy lefikáztuk......Úgy is azt fogja mondani hogy jó,mert különben nem veszed meg.....

Az irmsher chipnek nevezett valami volt az egyetlen amivel 3LE mértek padon Subiék......A többi vagy rosszabb vagy semmilyen nem volt :D

Link to comment
Megosztás:

Coupe: jössz holnap lurdiba? Ha igen, el tudnád hozni az imbuszod, ami a féknyereghez kell? Kövi csütörtökig maradhat?

Ha hamarabb kell, persze hamarabb adom. Ma rendeltem meg a fék cuccokat.. végűl maradt a gyári. Nem xarozok egyenlőre.

Ha több mint 4,5 évig jó volt, remélem ezután is az lesz..

Megyek...és maradhat..... :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Remélem azt nem írtad oda hogy lefikáztuk......Úgy is azt fogja mondani hogy jó,mert különben nem veszed meg.....

Az irmsher chipnek nevezett valami volt az egyetlen amivel 3LE mértek padon Subiék......A többi vagy rosszabb vagy semmilyen nem volt :D

Csak azt írtam neki hogy coupe írta az opelfórumon hogy egy vödör gitt kell majd rá hogy ne szívjon farsot :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.