Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Úgy már értem, de azt nem hogy minek kellett ezt íri? Miért lenne bárki is az ellenségem? Azért mert gyorsuláson kikapott? Ha ez így lenne már rég nem járnék ki péntekenként :D

CSABEEEEEEEEE Nyomd le a sutyerákokat vazze mutasd meg mit tud egy faja GSI!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Igazán eljöhetnél egyik Péntek este, legalább megismernélek :D

Nyugalom lessz rá alkalom, csak most időhiányban szenvedek!!!! Pi..ba megdögleni sincs időm, Blitzre a szabit már most bekelett írnom,,, és heti 7-6 nap meló ebből ku..va sok a 12 órám! De már bevagyok sózva mennék én ha lehetne hidd el!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az sfi doboz is és az egész légszűrőház azért van műanyagból hogy ne hevüljön fel úgy mint a fém, mert fölmelegíti a levegőt.

Maga a doboz kisebb pufferként működik, a szívás lengéseket hivatott kiküszöbölni, és hogy miért műanyag azt nemtom de lehet igazad van abban hogy a melegedés miatt , én még azt mondom a súly miatt is!

Link to comment
Megosztás:

Maga a doboz kisebb pufferként működik, a szívás lengéseket hivatott kiküszöbölni, és hogy miért műanyag azt nemtom de lehet igazad van abban hogy a melegedés miatt , én még azt mondom a súly miatt is!

szerintem meg költséghatékonyabb :D

Link to comment
Megosztás:

Ha hátrány lenne akkor sem az irmscher,sem a friedrich motorsport,sem a többi gyártó nem fémből csinálná :D :D

Akkor ti tegyétek fel azt, ennyi! Majd meleg motornál, vagy dugóban tedd rá a kezed.AZ meg hogy pl.. az irmscher gyárt ezt azt és ez egy nyomós érv arra hogy az jó is? gyárt chipet is és egy kalap sz@rt nem ér, és még sorolhatnám, pénz a lényeg itt nem az értelem

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.