Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na végre rászántad magad, és csináltatsz egy 76-os kiput??? ;) B) B) ÚGy gondolkodj, hogy a turbónál majd ne kelljen újra csináltatni... :D :D

igenigen egyböl a turbohoz fogjuk méretezni, a szívó úgyse marad sokáig.. de pssz ez maradjon 2önk között :P

Link to comment
Megosztás:

jelentem egyesével nézésnél 51 után 117re ugrik én nem tudom hány képet csináltál de 51/776ot mutat utána meg 117/168at

hát sajnálom.... ezek szerintem az oldal hibája, bár én a 82 oldalt végignyomtam akkor nemugrott, lehet csak ha 1esével csinálod :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Csabi ha jó lesz a ventillátorom és lesz rendes hűtésem akkor kihívnálak majd egy visszavágóra :D

Tudod mennyien vannak előtted? :P Most a hétvégén kikapott a Nissan Sunny GT is, és el is vitte hétfőn tuningolni, már hívott hogy visszavágó ;) a szürke 1.6Vti csákó már két mailt is küldött hogy visszavágó, mert már jobban megy a vasa B) aztán van még :D hívott a Golfos Viz nevezetű emberke a carstylingon hogy kicserélte a porlasztócsúcsokat és most visszavágó, kaszkadőr nagyon beállította az előgyújtást, így az is kihívott :D aztán még te is B)

De nem gyorsulok míg nincs gátló, sokat lehet veszíteni ez miatt, szóval valószínű nem is viszem most pénteken, mert ha azzal megyek akkor nem bírom megállni :D kimegyek a bátyámmal.

Link to comment
Megosztás:

Tudod mennyien vannak előtted? :D Most a hétvégén kikapott a Nissan Sunny GT is, és el is vitte hétfőn tuningolni, már hívott hogy visszavágó :P a szürke 1.6Vti csákó már két mailt is küldött hogy visszavágó, mert már jobban megy a vasa ;) aztán van még :D hívott a Golfos Viz nevezetű emberke a carstylingon hogy kicserélte a porlasztócsúcsokat és most visszavágó, kaszkadőr nagyon beállította az előgyújtást, így az is kihívott :D aztán még te is B)

De nem gyorsulok míg nincs gátló, sokat lehet veszíteni ez miatt, szóval valószínű nem is viszem most pénteken, mert ha azzal megyek akkor nem bírom megállni :D kimegyek a bátyámmal.

lassan eljön az az idő h nem fogsz nyugodtan merni lefeküdni mert több barátod lesz mint ellenséged.. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.