Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

épp te ecsetelted hogy ez nem MTS ... de mind1 ugyan az teljesen csak a szöveg mas benne de amit itthon kapsz az is teljesen ugyan ez ....

itt van hozza OSRAM izzo szett az MTS töl

http://cgi.ebay.de/Fuer-Schwarze-Weisse-Kl...emZ320255897270

Én a fonixtuningnál kapható lámpáról beszéltem..... :D

Erről.....

2231-1.jpg

Merthogy nem olyan a képen mint ez......De attól még lehet ugyanaz.......

Link to comment
Megosztás:

Oly rég volt, hogy már nem is emlékszem. :D

Ugyan nincs mit. Orbán nap? Hát nem seggrészegreakarommagaminni! :D Van ott valami olcsó de jó (tipikus magyar ingyé legyen de kurv@a jó ;) ) szálloda?

há énsenem szoktam lilára inni magam :P Szálloda van, vagyis panzió több is, klímával, infrakabinnal, finn és kínai szaunával, fitnessteremmel, kerttel, nászutasszobával, egyszóval szép B) Árak 5-14 ezer közt/ szoba. De lehet tudok alkudni, a holland tulaj a főnököm és csak a fia van itt. Rajtatok múlik jöttök e és mikor. Gyertek akkor mikor a Szelídi összeröfi lesz és akkor oda is át lehet ugrani. 30 km tőlünk.

Link to comment
Megosztás:

ezer köszönet és hála, vártam a képekre eleget :D nagyon patentul néz ki és remélem még sokáig, ezt értem a belsejére is ám :D esetleg szép felnit megérdemelne, kicsit szélesebb papucsokkal hogy ne tekerje annyira az elejét ;)

Link to comment
Megosztás:

ezer köszönet és hála, vártam a képekre eleget :D nagyon patentul néz ki és remélem még sokáig, ezt értem a belsejére is ám :D esetleg szép felnit megérdemelne, kicsit szélesebb papucsokkal hogy ne tekerje annyira az elejét :P

Majd megy rá a "klubos felni" OZ Polaris ;)

Gumik is megvannak már, kb. 1 éve B) B) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.