Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

el tudom képzelni .... :D

bár így szervós fék nélkül, Csabival annyira nem mertünk belegondolni .... :D :P

Hát volt benne kihívás...ráadásul a hétsó fékkört le is kellett kötni mert elmelegedett a kiputól...már megvolt rá a megoldás, de már nem csináltuk meg sajnos...hátha majd most Laci...merthogy nemsoká kész a kis masina ismét...és utcai verzióban gurul majd tovább... B) ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem ne monddddd...képzeld el ezt c20xe-vel...szó szerint b@ssza a seggét... B) B) :P :D :D

nagyon jo ez a C KAdett dolog így gyáriba is, bár lehet hogy csak egy ideig és idővel lassú lenne de mintha visszamennél az időben nagyonsokat. A kisgyerekek tegnap azon is csodálkoztak hogy miért kúpos az anya, csoda hogy nem kérdezték meg miért nem jön a csavar is ;)

Link to comment
Megosztás:

Még annó 96ban mikor egyik ismerősömnek megláttam a zöld C Kadettját azt mondtam ú de jó autó kell ilyen nekem is. Akkora 120as skodánk volt és rapidot szerettem volna mindenáron, ez pedig hasonlított rá. Utána megláttam haverom GTE D Kadettját és azt akartam így vettem egy E Kadettot :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.