Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

pici de itthon még most sem látni olyan autókat mint a határtól 5 km-re ott, sztem.....

hát nem tudom.....Ott inkább pénz van csak az izlés hiányzik.....kicsi a hely,elég kevés autó van,a WC ocsmány,mikor majdnem ellepi a cipőmet a húgy.....Nekem nem jött be és azért annyira nincs közel.......

Link to comment
Megosztás:

Az Osztrák talira nem lesz macerás a határ, mert pont akkor lesz az ízeltlábuak EB-je. Személyi zsugával át lehet menni, gondolom az útlevelet nem kérik a változások miatt? Lehet kiugranék, esetleg valaki megyen?

Azért ezeket a kis klub talikat ne hasonlítsuk össze egy Blitz Hits-el és az Oschersleben-el. Ezek több éves múltra tekintenek vissza amolyan cult tali már. Csalódás fog érni azon a szinten, hogy lesznek szép és jó autók de extra egyik sem lesz. Erre a két nagy talira jönnek Hollandok, Finnek, Osztrákok, Horvátok, Szlovének és nem 2 autóval. Nálunk sajnos az megy, hogy ha valaki meghalja 750 vagy 900km oda akkor elmúlik a lelkesedés. Pedíg 1 autóval 2-en max 60-ból megússzák. Kapnak érte egy felejthetetlen élményt és olyan autókat láthat amiket eddig csak újságban vagy a neten.

Link to comment
Megosztás:

Azért ezeket a kis klub talikat ne hasonlítsuk össze egy Blitz Hits-el és az Oschersleben-el. Ezek több éves múltra tekintenek vissza amolyan cult tali már. Csalódás fog érni azon a szinten, hogy lesznek szép és jó autók de extra egyik sem lesz. Erre a két nagy talira jönnek Hollandok, Finnek, Osztrákok, Horvátok, Szlovének és nem 2 autóval. Nálunk sajnos az megy, hogy ha valaki meghalja 750 vagy 900km oda akkor elmúlik a lelkesedés. Pedíg 1 autóval 2-en max 60-ból megússzák. Kapnak érte egy felejthetetlen élményt és olyan autókat láthat amiket eddig csak újságban vagy a neten.

Aha vágom, akkor nem megyek ki hallgatok rátok, ti vagytok a tapasztaltak.

Link to comment
Megosztás:

oh csak ennyi? :P csoda hogy nem kurtak meg ott helyszínen, bár nemértem ha nem gyári de gyártották ahhoz az autóhoz miért nem helet itthon berakni? Miért csak nyugatra van tuning legálisan?

3000-rel megúsztam...de azt is a rendőrnek fizettem...büntetőpont nélkül...és az volt ráírva, hogy nem szabályosan volt felhelyezve a rendszámtábla... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mellesleg az utiköltségét ami (gázolaj + autópálya díj) 52423,- én fizettem. B) (egyébként tavaj elött egy ember nem díjjazta a BMW-t és ezért nem nagyon mennék ha nem muszáj azzal)

Meg mert kifizették neked is a naftát a verdához...meg ugye így nem a Bömbien lesz km... ;) :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

egyet szól az úr, de akkor is kötekszik. :D

Mellesleg idén lesztek Balázska a Devilen?

Jah, ráadásul Göőz Csabinak (BaSYS) és talán a Tóth Csabinak is előtte fog megszületni a trónörököse, így valószínűleg "pisiltetőpartyt" tartunk :P

Ha máshova nem is, Debrecenbe fix, hogy mindenki megy... :D

Link to comment
Megosztás:

Jah, ráadásul Göőz Csabinak (BaSYS) és talán a Tóth Csabinak is előtte fog megszületni a trónörököse, így valószínűleg "pisiltetőpartyt" tartunk :D

Ha máshova nem is, Debrecenbe fix, hogy mindenki megy... :D

akkó melő előtt csak el kéne toljam az arcomat, ha már erre jársz. :P

Link to comment
Megosztás:

Meg mert kifizették neked is a naftát a verdához...meg ugye így nem a Bömbien lesz km... ;) :D :D :P

És? Ez fáj neked? Az elsődleges szempont nem a km hanem a trógerek. Opel találkozó nem pedig BMW. Vetted? Még jó hogy kifizetik. Ez sosem volt titok. Azt hiszem tavaj a Coupe-nak is fizettem. Mi van ember van valami bajod velem? Ha van akkor tudod a telefon számom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.