Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én pl. beültem inni 2sört 1h-ra és megkértem, hogy tölthessem az akksit addig. Természetesen mosolyogva mondták, hogy ott van egy 220-as dugó dugjam be a töltőt nyugodtan. De azt hiszem ezt már mondtam ott kint is.

Még 30 képet tudtam volna csinálni,így azt hiszem hogy a hely nagyobb gond volt......Viszont elég jó ez a gép,mert 630képet és 4 videot csináltam,az aksi meg még csak félig volt......A régi hp 200képnél feladta :D

Link to comment
Megosztás:

Még 30 képet tudtam volna csinálni,így azt hiszem hogy a hely nagyobb gond volt......Viszont elég jó ez a gép,mert 630képet és 4 videot csináltam,az aksi meg még csak félig volt......A régi hp 200képnél feladta :D

De az egy HP! Nem véletlenül mondtam, hogy Sony annó amikor ellopták a másikat. Memorystic megy ebbe is? Az mondjuk nem volt olcsó régen nem tudom most milyen kártya árak vannak.

Link to comment
Megosztás:

Megnézegettem Coupe képeit és majdnem sírvafakadtam, hogy mi hol tartunk hozzájuk. Hiába van ízlése valakinek itthon az autó építéshez, ha nincs kavics. Egyszóval nagyon szép útók voltak sok-sok juró ellenében :D

Hát igen, ezmegy nálunk és amég ilyen mértékben megy a zsigerelés a nép felé és a melóhelyen csak fizetgetnek,,,, adíg mi csak építgetünk ellentétben kint ÉPÍTENEK! :D

Link to comment
Megosztás:

De az egy HP! Nem véletlenül mondtam, hogy Sony annó amikor ellopták a másikat. Memorystic megy ebbe is? Az mondjuk nem volt olcsó régen nem tudom most milyen kártya árak vannak.

Sony kártya van benne memory stick pro....Azt hiszem 7000ft volt.....Azért nem vettem még másikat,mert ezt az 1 alkalmat leszámítva,nem nagyon van olyan esemény ahol el tudok fényképezni 700képet......Sajnos.....Pedig nem lenne rossz ha legalább akkora létszámú Blitz weekend lenne mint a ring tali volt :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a fogyasztási cikkek milyen árba voltak, mint pl. a sör meg a sör és a sörű? :D

Tényleg kaja olcsó volt vagy itteni rendezvény árakban lehetett mérni?

A közért kicsivel drágább mint itthon...Ott viszon egy 0.5L üdítő,ásványvíz meg sör 2.5euro volt.....És persze a víz hamar elfogyott....pedig úgye a gépi ücsihez is szódavíz kell...... :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt akarom venni most, a nyár miatt, már szemezgetek vele 2 hete, mire lesz pénzem nem lesz akcióban :D

Én most még kaptam RS-t elfogadható áron meg volt még , ha má nem lehet kapni én is ezt teszem a vasba! Jó kis cucc ez és lehet mellé keverek egy kis Meta adalékot meglessük mit tud! :D

Link to comment
Megosztás:

azt nem akartam mondani h kavés Kadettot láttam, ő bizti többet kapott le,de ez érthető.... :D :D

Én inkább a caravanokat gsi-ket és az újabb autókat fényképeztem....Dini meg inkább idősebb autókat meg kadettokat...Így legalább nem maradt le semmi...Amúgy meg kadett cabrió több volt szinte mint gsi......

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a fogyasztási cikkek milyen árba voltak, mint pl. a sör meg a sör és a sör? :D

Tényleg kaja olcsó volt vagy itteni rendezvény árakban lehetett mérni?

Szerintem mintha a Coraban vásárolnál. Ez arra a bevásárló központra vonatkozik ami a talitól kb 2km-e volt. bent azért drága volt mert egy 0,5 sör pohár pfand nélkül 2,50euró az ásványvíz 3 volt ha jól emlékszem.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mintha a Coraban vásárolnál. Ez arra a bevásárló központra vonatkozik ami a talitól kb 2km-e volt. bent azért drága volt mert egy 0,5 sör pohár pfand nélkül 2,50euró az ásványvíz 3 volt ha jól emlékszem.

Egyértelmű hogy az olcsóbbikat ittam volna főleg ilyen melegben! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mintha a Coraban vásárolnál. Ez arra a bevásárló központra vonatkozik ami a talitól kb 2km-e volt. bent azért drága volt mert egy 0,5 sör pohár pfand nélkül 2,50euró az ásványvíz 3 volt ha jól emlékszem.

Itthoni szórakozóhely árak, jóvanna szerintem ez bőven belefér, ha az ember kiutazik oda ne csak alufóliába csomagolt májkrémes szenyát haszeljen :D

Link to comment
Megosztás:

Az Osztrák talira nem lesz macerás a határ, mert pont akkor lesz az ízeltlábuak EB-je. Személyi zsugával át lehet menni, gondolom az útlevelet nem kérik a változások miatt? Lehet kiugranék, esetleg valaki megyen?

Eddig se kellett útlevél,erre jó az EU......Az a tali egy nagy vicc....... :D

Link to comment
Megosztás:

Toom, hogy nem kell utilevél, csak mondogatják, hogy visszahozzák a határátjárókat a kedves szomszédaink miatt.

És akkor mi lesz?????Elkérik a személyit és kész....Eddig is ki lehetett menni személyivel......Ráadásul az egy elég kicsi határátkelő :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.