Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha normálisvagy ők is azok ,, pl ha igazoltatnak én mindíg leálítoma mocit és kiszálok,,, és nemnézegetem az órám meg ilyesmi B) :D :P De itt Pakson nem álítanak meg sűrün csak akinek még nem melóztam, de az egész kapitányságnak én nyomtam be a vellanyt a pecóba persze soron kívül mikor az eon-nál melóztam és tudják hogy viszonylag normálisan közlekedek így békénhagynak! :D ;)

tudom én is ezt szoktam csinálni, főleg mivel dolgoztam velük ismerem a nyavajáikat

Link to comment
Megosztás:

röviden a coupe megmondta a tutit: "b.assza meg aki nem jött el" :P

csütörtök éjszaka amikor odaértünk én kaptam a 30612-ik vagy hanyadik belépőt...lehet következtetni mennyien is voltak :D

31012 van nálam - és vagy 4 órával korábban értem oda... itt valami nem stimmel ;)

Bár a lányegen ez mit sem változtat - rengetegen voltak... :D

Link to comment
Megosztás:

köszönjük a képeket Coupé és Redi, már ez egy élmény volt, földreborulós smile :D :D :P

Megkérem Dinit hogy írja ki a képeit és azt is feltöltöm.....gondolom neki nem nagyon fog menni......Ő azért lényegesen többet fényképezett mint mi.....

Link to comment
Megosztás:

Jó kis találkozó volt! A Blitz Hits idén elmarad ezért utolsó pill. beszéltem le az utazást a főnökömmel. Mert ugye kell egy giga Opel tali az usiba. Oschersleben mindíg is ilyen látogató számmal bírt csak azért maradt ki eddig részemről mert soha nem volt jó idő. Ez most sem volt így sajnos szombat délután megérkezett az időjárás jelentők álltal egy nappal késöbre ígért csapadék. Volt itt viharos szél, dörgéssal villámlással, szakadó esővel és némi jéggel fűszerezve. A viharszünetben kimásztunk az igluból. Akkor láttam, hogy az elöttünk sátrazó OPC Corsa aminek a hátsó ablakára az volt írva: És Zeus dobta a villámot! Hát elég irónikus volt abban a pillanatban. Voltak árusok szép számmal akik minden féle okosságot árultak. Egyet ki is fosztottak a Magyarok. B) Mármint PowerCap, és hátsó lámpa vásárlás az nagyon ment nekik. De akkor is az volt a legnagyobb amikor kitalálták miután lealkudtam az árakból (persze volt vásárlás rendesen), hogy kérjek már ajándékot is. :D Szívesen segítettem az alkudozásban srácok.

Mivel nem beszélek nyelveket társalgási szinten ahhoz képest elég jól alkudtam velük. Viszont Balázska meg beszél németül folyékonyan csak nem akar. :D Bár állítólag innia kell hozzá. :D

Nem tudom, hogy Zima olvassa e a fórumot de a vaskeresztet ott ismerik csak igazán. Mindent lehetett kapni amiben elfért egy vaskereszt. :D Ilyen küszöb olyan toldat és lámpák több variációban. Volt az oldal ablakokra különböző alakzatokat gravírozó cég, paintbrush a tankfedélre stb....

Jövöre lesz megint Blitz Hits ami a 13. és lesz megint Oschersleben is. Nehéz eldönteni melyikre is menjen az ember. Bár ha sok embert akar látni akko Oschersleben ha 402m-es gyorsulás kell neki akkor Blitz Hits. De szerintem vagyis a 7év tapasztalata alapján az igazán szép autók azok itt is és Blitzen is ott voltak. Tehát semmivel nem volt több a Show'n'Shine-on résztvevő autók száma itt mint a Blitz-en. Sőt megkockáztatom, hogy 2005-ben ott több volt.

...........Majd Balázska kivisz... :P ;) B)

Közlöm, hogy mindenkit kivitt volna ha szépen megkéri. Mert Balázska egy rendes gyerek! Mellesleg az utiköltségét ami (gázolaj + autópálya díj) 52423,- én fizettem. :P (egyébként tavaj elött egy ember nem díjjazta a BMW-t és ezért nem nagyon mennék ha nem muszáj azzal)

Sajna csak ennyit csináltam,tekintve hogy nem volt áram,ahol fel tudtam volna tölteni a gépet.....és helyem se nagyon volt......

Én pl. beültem inni 2sört 1h-ra és megkértem, hogy tölthessem az akksit addig. Természetesen mosolyogva mondták, hogy ott van egy 220-as dugó dugjam be a töltőt nyugodtan. De azt hiszem ezt már mondtam ott kint is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.