Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem csak a tuningban vagyunk elmaradva...... :D A Dini kint hagyta a tárcáját a sátor elött kb fél órára.Visszament persze ott volt,hozzá nem nyúltak.Nekem a telcsim maradt kint meg az órám,1 órára...Hozzá nem nyúltak.

ilyen helyről már hallotam én is csak nem hiszem hogy van :D

Link to comment
Megosztás:

neki a mociteret fel se kelett nyitnia. a fóliába a felnibe és a kormányba kötött bele a kocsog rend őre.

a mociteret nekem sem...nekem anno az ültetés, a felnik a kipuff, a hátsó lámpák az izzók, az ülések, övek, kormány, hátsó ülés, első lámpák xenon, angel karika, szín bejegyzése...és a rendszám nem volt fennt...nálam "csak" ezek voltak a gondok amivel próbálkoztak... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Engem is elengedtek anno a turbóval...és azért őszintén az kicsit neccesebb volt.... B) B)

Van egy aranyszabály amit a rendőrbarátom mondott és igazat kell adnom neki.... Ha nem akarsz okosabb lenni mint a rendőr és egy kis megbánást mutatsz akkor elenged.Engem megfogott a KPM-s és leakarta venni a Hondáról a rendszámot mert nem volt átírva és még csak üzembetartóként sem voltam a forgalmiba csak egy papír volt kézzel. Jó sz@r napom volt , mondom neki tudja mit, mondom elég a mai nap mondom 50 gyerktartást fizetek a ribancnak most fizettem be egy valag pénzt a postán , most fizettem ki a friss műszakit tudja mit b@sszon ki maga is velem és vegye le a rendszámot ha akarja mert nemérdekel, Na akkor elvonultunk és mondta hogy 1 hónapot ad hogy átírjam a nevemre! :D :D :P Ja és nem hazudttam neki! ;)

Link to comment
Megosztás:

a mociteret nekem sem...nekem anno az ültetés, a felnik a kipuff, a hátsó lámpák az izzók, az ülések, övek, kormány, hátsó ülés, első lámpák xenon, angel karika, szín bejegyzése...és a rendszám nem volt fennt...nálam "csak" ezek voltak a gondok amivel próbálkoztak... :D :D

oh csak ennyi? :P csoda hogy nem kurtak meg ott helyszínen, bár nemértem ha nem gyári de gyártották ahhoz az autóhoz miért nem helet itthon berakni? Miért csak nyugatra van tuning legálisan?

Link to comment
Megosztás:

Van egy aranyszabály amit a rendőrbarátom mondott és igazat kell adnom neki.... Ha nem akarsz okosabb lenni mint a rendőr és egy kis megbánást mutatsz akkor elenged.Engem megfogott a KPM-s és leakarta venni a Hondáról a rendszámot mert nem volt átírva és még csak üzembetartóként sem voltam a forgalmiba csak egy papír volt kézzel. Jó sz@r napom volt , mondom neki tudja mit, mondom elég a mai nap mondom 50 gyerktartást fizetek a ribancnak most fizettem be egy valag pénzt a postán , most fizettem ki a friss műszakit tudja mit b@sszon ki maga is velem és vegye le a rendszámot ha akarja mert nemérdekel, Na akkor elvonultunk és mondta hogy 1 hónapot ad hogy átírjam a nevemre! :D :D :P Ja és nem hazudttam neki! ;)

ez tök igaz, Raccénak is azt mondta a kpms ######i hogy magának visszaadjuk mert látom maga nem olyan mint akiket mi rühellünk. Visszaadták és utána még dumáltak a csávóval.

Link to comment
Megosztás:

lemaradtam, és akkor neki mi lesz?????

Kompresszor vagy hoztatok 2let-et?????

Veled nem tárgyalok,de hogy megint ne kelljen hívogatnod elárulom hogy ő is vett egyet.....De olvasd el figyelmesen amit írok,mert szerdán ez neked nem nagyon ment ;) :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

ez tök igaz, Raccénak is azt mondta a kpms ######i hogy magának visszaadjuk mert látom maga nem olyan mint akiket mi rühellünk. Visszaadták és utána még dumáltak a csávóval.

Ha normálisvagy ők is azok ,, pl ha igazoltatnak én mindíg leálítoma mocit és kiszálok,,, és nemnézegetem az órám meg ilyesmi B) :D :P De itt Pakson nem álítanak meg sűrün csak akinek még nem melóztam, de az egész kapitányságnak én nyomtam be a vellanyt a pecóba persze soron kívül mikor az eon-nál melóztam és tudják hogy viszonylag normálisan közlekedek így békénhagynak! :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.