Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azt álmodtam este, hogy vettem egy A-s Zsigulit...zsír volt nagyon... :D :P

Detti kék-zölden kelt reggel? B) Biztos nagyon kormányoztál, meg lökted át a sebességeket... ;) B)

Soltvadkerten az a kék is gyönyörű volt...ott el is határoztam, hgoy majd pár év múlva megint lesz egy ilyenem...valami patikapatentállapotú... :D

Ahammmm... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nemsoká lemegyek kocsit mosni...ráérsz? lejössz?

Mééé nem mész többet a sárgával?

Ha elviszed a sátrat akkor lemegyek...ha nem akkor nem mert eléggé fáradt vagyok :D

Azért nem megyek mert olyan rossz az autópálya,hogy nincs kedvem végig anyázni megint.....Más kocsijával szívesen megyek...... :D

Link to comment
Megosztás:

Ha elviszed a sátrat akkor lemegyek...ha nem akkor nem mert eléggé fáradt vagyok :D

Azért nem megyek mert olyan rossz az autópálya,hogy nincs kedvem végig anyázni megint.....Más kocsijával szívesen megyek...... :P

Tényleg dobd ki...én már nem rakosgatom...mert úgyis veszek majd újat, hogy legyen jövőre is mivel elmennetek... :D

És valóban a kinti autópályák kritikán aluliak...sosem hittem volna, hogy megfordul a kocka...mert hát ugye anno az m7-es sem volt kutya...

Link to comment
Megosztás:

Tényleg dobd ki...én már nem rakosgatom...mert úgyis veszek majd újat, hogy legyen jövőre is mivel elmennetek... :D

És valóban a kinti autópályák kritikán aluliak...sosem hittem volna, hogy megfordul a kocka...mert hát ugye anno az m7-es sem volt kutya...

Akkor elrakom,mert szerintem jó lesz még 1x az biztos....Pláne hogy már össze tudjuk rakni,mert a sötétben kb 1.5 óra volt mire úgy állt hogy aludni tudjak benne :D :P ;)

Az hogy szar egy dolog,de leesik 1 szem eső és elkedz csúszni.......Tényleg hihetettlen hogy messze elöttünk járnak,de az autópályáik kritikán aluliak......

Link to comment
Megosztás:

az a toldat az bátor a fekvőrendőrökhöz itthonra, gondolom Redi vette, de szép csak nagyon lent lesz sztem,Király :P ;) B)

Tegnap mentem egy oylan utcán itt a városban ahol fekvőrendőrökkel lassítják a forgalmat ( nyergesújfalu millernegyede persze... olyan mintha termesztenék a házakat, 2hete jártam arra de már 6házzal több volt az utcában. :D B) ) 1esben gurultam fel mindegyikre, de hallottam hogy a löki alja súrolja a fekvőrendőrt... Kell szereznem egy koptatót is... :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor elrakom,mert szerintem jó lesz még 1x az biztos....Pláne hogy már össze tudjuk rakni,mert a sötétben kb 1.5 óra volt mire úgy állt hogy aludni tudjak benne :D :D :P

Az hogy szar egy dolog,de leesik 1 szem eső és elkedz csúszni.......Tényleg hihetettlen hogy messze elöttünk járnak,de az autópályáik kritikán aluliak......

Oksi, rakd el nyugodtan...

Az esős rész nekem annyira nem is, de az illesztések közötti árkok hát pfffffff....

Link to comment
Megosztás:

90euro :P és nincs hozzá izzó

aham. Az 12ezerrel így is olcsóbb mint itthon. :D

Egyébként visszaírt a fonixtuning... így legyen ötösünk a lottón... :D

Üdv.

A kérdés jogos.Igen mivel a búra átlásztó ezért színes izzók kellenek bele,de lehet kapni nagyion egyszerű és olcső ledes izzókat minden foglalattal.Kivétel a 21W izzók az egy kicsit húzósabb de van cromos színben ami pirosat világít kifejezetten ilyen lámpákhoz kifejlesztve,ára kb:1800ft/pár.

Üdv:Főnix Tuning

Link to comment
Megosztás:

A tiéd? Biztos valami sz@rt akarsz rámsózni :D B)

Ja: üdv itthon újra, hiányoztatok pénteken, Anti meg ugye, 2-3 millával föntebb lépett, ő már nem pacsizik holmi GSI-sekkel

Nem az enyém...Az enyémet Antitól kaptam,azt nem adom el :D

Köszi :D :P ;) B)

Link to comment
Megosztás:

A tiéd? Biztos valami sz@rt akarsz rámsózni :D B)

Ja: üdv itthon újra, hiányoztatok pénteken, Anti meg ugye, 2-3 millával föntebb lépett, ő már nem pacsizik holmi GSI-sekkel

Kabbbeeeee...köszöntem, oda is parkoltam...csak mivel Ervinnel mentem ki, így ha nem haraxol nem hagytam ott őket külön... :D

Lehet azt volt a gond, hogy nektek derogált volna odaállni az erősebb Seatok mellé??? B) :D :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.