Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csabi, a Hondámmal ugyanezt csináltam mint te,,,, ECU turkáll fordszámtiltás ki stb stb it ott tekerek alakítok leszedek flexelek ragasztok.... hmm mintha jobblenne ,,, de nem is megy jobban 8000 nélsem szabályoz,, de f@sza király menő csákó vagyok olyan volt a kocsi mint egy sthilfűrész,,,,, de meg is lett az eredménye,,, 3 mocigenerál 40000 km belül. szal szted megéri belbaxni shufniba??? sztem nem! :D nem kioktatni akarlak nehidd csak személyes tapasztalataim mondom el! :D

Az megintmás ha minőségi cucc van és az szakszerűen hozzáértővel van beépítve! :P

Link to comment
Megosztás:

Hazaértünk.......

A teljes történet:Megálltunk tankolni Mosonmagyaróváron addig nem volt semmi gond,legalábbis nem vettem észre....Tenkoltunk,majd elindultunk.Az volt a furcsa hogy a benzin mutató meg a vízhőfok nem akart felmenni a helyére,és amikor bekapcsoltam a klímát akkor teljesen odalett.A Szlovák határ elött megálltunk maticát venni,de akkor már a check engin lámpa is égett..... B) .Elsőre be se indult.Felhívtam a Tarrt elmondtam mi a helyzett,egyből mondta hogy generátor,amiben az a bosszantó hogy kb 2éve lett felújítva 30e-ért :D

Vissza mentünk Mosonmagyaróvárra az opel márkaszervízbe ahol nagyon rendesek voltak.A munkafelvevő srác mondta hogy ők nem tudják megcsinálni,de ne agódjak mert talál szerelőt aki megcsinálja......Telefonált 4-t és végül lett szerelő fél2kor.Így kb 2 órát vártunk mire elkezdeték........

A fesz.szabályzó volt a gond megcsinálták gyorsan,berakták de a generátornál 14.2 volt a töltés,de az aksihoz már csak 13.2 ment...Szerintük ezért is ment tönkre a generátor......Cseréltek egy + sarút meg a generátoron egy sarut alátétet.....Jó lett......Fizettem ezért 27e ft-t :P

Anti:Azért úgy gondolom hogy használom az autót,az igaz hogy nem annyit mint Te az audit,de azért többet megyek vele mint Te a gsi-vel anno :P :D

Xray:Annyian küldtem sms-t hogy egyikre se válaszoltam.......Nem a pénz miatt hanem azért mert tényleg nem volt idő rá ;)

A tali:Ez a 3. Német opel talim,de ez volt a legjobb.....Rengetegen voltak,és talán az autók felét se tudtuk megnézni.....Annyit röhögtünk a 4 nap alatt hogy az valami hihetetlen.....A szervezés nagyon ott volt,csak sajnos a fürdés volt kicsit necces....A zuhanyzó reggel 7-11ig és délután 16-21ig volt nyitva 1 euro-ért....ÉS kb a 60e emberre volt vagy 30 zuhanyzó ;) Olyan 3 órás gumifüstölés volt amit szerintem sose fogok elfelejteni.....A németek nem egyzserü hangulatott adtak neki.....

Szombaton délután jött egy kisebb vihar..Volt jégeső,szél......Mikor elment megfordult a szél és visszahozta megint........

Anti a sátradért nagyon hálás vagyok....Ott vészeltük át a vihart.....Sajnos a végén már kezdett beázni,de ezen nem is csodálkozom...Persze haza hoztam.....Igazából az a baja hogy a fülek amik rögzitik a sátrat kicsit már el vannak öregedne,és szerintem még 1-2 ilyen vihart birnának ki......Köszönöm még 1 x B)

Képeket majd felrakom :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hazaértünk.......

A tali:Ez a 3. Német opel talim,de ez volt a legjobb.....

Örülök hogy jól éreztétek magatokat, de valljuk be könnyebb dolgotok volt így hogy nem mentem :D

Gondolom nem kicsit lehettél ideg amikor nem indult be a kocsi - szerencse hogy nem csüt este indultatok, éjjel nehezebb lett volna szerelőt szerválni. Mikorra értetek ki ezzel a "kis" szopattyúval?

Link to comment
Megosztás:

Örülök hogy jól éreztétek magatokat, de valljuk be könnyebb dolgotok volt így hogy nem mentem :D

Gondolom nem kicsit lehettél ideg amikor nem indult be a kocsi - szerencse hogy nem csüt este indultatok, éjjel nehezebb lett volna szerelőt szerválni. Mikorra értetek ki ezzel a "kis" szopattyúval?

fél1 körül

Link to comment
Megosztás:

lassan több sárga caravan lesz mint fehér Gsi :P ;) B)

igaz, hogy szerintem a kb. harmadát-felét láttuk az egésznek de rajtam kívül 1 fehér gsi meg 1 v. 2 ami sima 3 ajtós astra volt B)

viszont volt egy fehér astra coupe az besz@rás, hogy mennyire szép volt :D :D

Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Szerintem dobd ki a sátrat nyugodtan...vagy bevállalod jövőre is ezzel??? B) :D Élt ez már át olyan vihart, ahol 120 sátorból kettő maradt állva...ő volt ez egyik... :D

Én a GSI-vel jártam dolgozni is...szal napi szinten igenis többet használtam...igazából minden nap...nap pihiztettem a parkoló mélyén... :D :P

Azt álmodtam este, hogy vettem egy A-s Zsigulit...zsír volt nagyon... ;) B)

Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Szerintem dobd ki a sátrat nyugodtan...vagy bevállalod jövőre is ezzel???

Ha már haza hoztam akkor nem dobom ki......Vissza adom,jó lesz az még szerintem......de ahogy gondolod.....Ha kimegyek jövöre is,akkor 1 biztos saját kocsival nem megyek.

Link to comment
Megosztás:

Ha már haza hoztam akkor nem dobom ki......Vissza adom,jó lesz az még szerintem......de ahogy gondolod.....Ha kimegyek jövöre is,akkor 1 biztos saját kocsival nem megyek.

Nemsoká lemegyek kocsit mosni...ráérsz? lejössz?

Mééé nem mész többet a sárgával? Beparáztál miiii... :D :D Majd Balázska kivisz... :P ;) B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.