Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

pakoljki a csomitartóból! :D :D De lehet hogy van rajta 50 kg gitt?? B) (viccetem) :P ;)

Érdekes, mondjuk ennek teljesen más pl.. a futóműve mint a kéké volt, mondjuk az olaszba összerakott gsi volt ez meg németbe, bár nem tudom számít-e de sok minden más ebben mint a kékben volt, és eben nincs pótkerék, bár van helyette kevés szerszám.

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, mondjuk ennek teljesen más pl.. a futóműve mint a kéké volt, mondjuk az olaszba összerakott gsi volt ez meg németbe, bár nem tudom számít-e de sok minden más ebben mint a kékben volt, és eben nincs pótkerék, bár van helyette kevés szerszám.

Én amondó vagyok , hogy ha nincs különösebb baja megy üzembiztos akkor sztem csak használnd , nincs értelme beletúrni lehet sőt sztem biztos többet árt mint használ az az 50kg meg ludfing nem versenyző vagy vazze hogy minden dkg számít! Szal nyugodjá meg és nemb@szd szét azt a kocsit! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.