Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

jégeső rulez a XVII.-ik kerületben :D :P ;)

szerintem az a jégeső b@szott minket meg 2x (!!!) is szombat délután/este...ráadásul valami hasonló sz@rba belefutottunk a cseheknél is :D

röviden a coupe megmondta a tutit: "b.assza meg aki nem jött el" :D

csütörtök éjszaka amikor odaértünk én kaptam a 30612-ik vagy hanyadik belépőt...lehet következtetni mennyien is voltak :D

ott is van helyi karsztajling szint....fotoztuk is a sz.arokat rendesen :P

de rengeteg gyönyörű autót láttunk, volt uj és régi is de nagyon szépek B) B)

persze megvolt a tróger society is....pl Vectra alá beraktak vmi irdatlan nagy kereket szétvágták a tetejét nyélgázon mászkáltak körbe vedeltek mint az állat..és ez ment 4 napig ;)

képek mennek föl, linket majd dobok

Link to comment
Megosztás:

ott is van helyi karsztajling szint....fotoztuk is a sz.arokat rendesen :D

de rengeteg gyönyörű autót láttunk, volt uj és régi is de nagyon szépek ;) B)

persze megvolt a tróger society is....pl Vectra alá beraktak vmi irdatlan nagy kereket szétvágták a tetejét nyélgázon mászkáltak körbe vedeltek mint az állat..és ez ment 4 napig :P

képek mennek föl, linket majd dobok

várjuk, igyekezzél :D

Link to comment
Megosztás:

háááááááát tényleg vannak szép igényes gépek, na de az a calstra( rózsaszín) az nagyon undormány. hihetetlen ízlésficam, még ha női tulaja is van. Képeket még :D

Nem volt jelen egy zöldes turbósított c25xe A vectra? Azt írta addigra elkészül. Ha van kép x30xe átépítésekről akkor ide vele :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.