Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

meg tutira akkarok menni,nehogy az legyen megrendeltetem a felni meg a gumit és akkor obivankenobi :D

Hátja gondolom nem 2ft lenne és nem is szivesen vennék vissza azzal hogy bocs de nemjó...

Amúgy...

Ha váltóméretszámológéppel kiszámolod hogy mennyi lenne a különbség a két kerék között átmérőben, akkor vinszonyítási alapod már lenne... ET szám meg sztem ha stimmel akkor nem lehet gond, ugyanis ez a felni még keskenyebb mint a mostanid... Elvileg... :D

Link to comment
Megosztás:

Anti!!

a te exed és a mienk között ültetésben és szélesítésben mi a különbsége ha van?mert azt a mam felnit vennék ami neked volt rajta 8x17be...és elől beleérne e nekünk?

a tied szarrá van ultetve az antiéhoz képest ..

és elöl hatul hoza lett nyulva ...

hatulra biztos befér elöre meg max 205/40 17 es gumit raksz és nem lessz gond ...

215/40 csak csontra tekert konival nem ér bele ... de ugy szerintem hasznalhatatlan ...

nekem nincs elöl hozza nyulva 225/35 ös gumi picit bele ér de nekem csak 40et van ültetve .....

Link to comment
Megosztás:

a tied szarrá van ultetve az antiéhoz képest ..

és elöl hatul hoza lett nyulva ...

hatulra biztos befér elöre meg max 205/40 17 es gumit raksz és nem lessz gond ...

215/40 csak csontra tekert konival nem ér bele ... de ugy szerintem hasznalhatatlan ...

nekem nincs elöl hozza nyulva 225/35 ös gumi picit bele ér de nekem csak 40et van ültetve .....

Én félek ezzel az FK futóművel meg a 60as ültetéssel elöl... Szerintem mozog annyit a kerék hogy a Borbet a 215/40el beleérjen a perembe... Az pedig szerintem egyből durrdefekt lenne... :D

Link to comment
Megosztás:

azt meg hogyan ..4tégla azt tréler ?

vagy egyszerüen tárcsaféken gurultak

Mondjuk ez egy érdekes dolog.....

Csütörtökön amikor megnézték, megbeszéltük, hogy felnivel kell neki. Én nem akartam eladni a felnit, mondták, hogy mondjak rá egy árat, én mondtam egy jó nagy árat, és azt mondták kell.

Erre most idejöttek, és olyan árat mondta a felni+kocsira, amennyi csak a kocsi. Miután nyeltem egy nagyot kiröhögtem öket, és mondtam, hogy felejtsék el.

Akkor mondták, hogy nem kell a felni. Mondom nagyon viccesek vagytok, mert én meg nem szereztem lemezfelnit, mivel ugyvolt, hogy felnivel viszitek.....

A megoldás, kb egy telefon, és szereztek vmi béna 4 alufelnit. De amúgy tök kam volt az egész, már le volt beszélve......áh, csak dankorosokkal ne kössön üzletet az ember.

lényeg, hogy igy is jól szálltam ki a kocsibol .....

hallva a terveket, amiket kitaláltak a kocsira, remélem többet nem látom .... :D

Link to comment
Megosztás:

a tied szarrá van ultetve az antiéhoz képest ..

és elöl hatul hoza lett nyulva ...

hatulra biztos befér elöre meg max 205/40 17 es gumit raksz és nem lessz gond ...

215/40 csak csontra tekert konival nem ér bele ... de ugy szerintem hasznalhatatlan ...

nekem nincs elöl hozza nyulva 225/35 ös gumi picit bele ér de nekem csak 40et van ültetve .....

:P ;) B) akkor lehet marad a felni?! :D

azért még futok 1 kört aztán 1eztetek 1 sráccal és felprobáljuk,és akkor max 1 jót kocsikáztam :D

Link to comment
Megosztás:

:P ;) B) akkor lehet marad a felni?! :D

azért még futok 1 kört aztán 1eztetek 1 sráccal és felprobáljuk,és akkor max 1 jót kocsikáztam :D

ha elöl nincs muanyag dobetéted és fel van peremezve a sárvédö akkor no problem

egyéb esetbe a muanyag dobetétbe biztos belefog érni egy darabig aztan megcsinalja a maga helyét azt elvan magának

Link to comment
Megosztás:

ha elöl nincs muanyag dobetéted és fel van peremezve a sárvédö akkor no problem

egyéb esetbe a muanyag dobetétbe biztos belefog érni egy darabig aztan megcsinalja a maga helyét azt elvan magának

Én magamnak szélesítettem elől hátul. Elől a műanyagdoblemez be van vagdosva és fel van hőlégfúvóval nyomva (nem is kellett nyomni mert magátol felment a hő hatására). Nekem olyan felniméretek vannak mint Anti ex Azev-e, és hiába van szélesítva hátul a mély ültetést nem engedi, most ezen vacillálok, hogy -40-40 vagy -50-50-es ültetés legyen rövídített "gelb" konikkal. Esetleg ha beleér hátul veszek bele hosszab felütés védő gumibakot. Elől szerintem elmegy, mert ott könyebb szélesíteni mint hátul és ezért szélesebb lett. A mostani gátlók keményebbek mint a betekert koni és kibszottul pattog, ezért cserélek.

Link to comment
Megosztás:

na kezdem:

mint most kiderítettük 2 gomba van...egy alul a vonószemtakarónál, egy meg 20on centivel feljebb...

az alsó gomba 100/105 - 110/115 el van ellátva(ha minden igaz)...az elég sok már...a másik gombát nem láttuk sajna, de most az alsó helyére betekertünk egy 95/97-eset vagy valami hasonlóan kisebbet...

a hűtő Laci szerint nem rossz, vagy a másik gomba szar vagy a ventillátor csapágyas vagy szar valahol mert volt ugy hogy akkor indult el mikor kézzel hozzáértünk... kb 103 foknál kapcsol most a venti 2-es állásra és lehűti 95 fokig...az egyes állás továbbra is kénye kedve szerint jár...

röviden: én már nemtudom mi a szar ezzel de az tuti hogy valaminek mindig szopatnia kell...

nah.. jópár napja nem olvastam.. eltartott egy ideig...

Látom azért megy a hekkelés.. amúgy nem tudom valaki mondta-e már ezt az ötletett, de lehet a ventid kezdi megadni magát... merthogy kis fordulatszámon gondolom kisebb feszt is kap.. namármost akkor nincs akkora kraft, és ha szorúl, lehet nem tudja megindítani...

Ezért van, hogy hol indúl hol nem, hja hozzányúlsz megindúl..

Ha eléri a gyors fokozatott,akkor megkapja a full 12V-ot, és az megtekeri rendesen..

Persze ez csak egy ötlet!!

Csabi: Jaja.. sztem szinte full egyet megy a két verda.. ki hogy kapja el a rajtot, hogy vált.. és ennyi. meg esetleg a gyári rendszerem..

Amúgy meg sorry, hogy nem mentem tovább, de mint akkor is mondtam, csak köszönni ugrottam oda, mert akkor jöttünk meg telekről, ma meg melóztunk.. le is égtem..

Azt meg el is felejtettem, hogy mirelit cucc is volt a csomiban.. kb 1.5óra volt mire felértünk meg még ami veletek ott volt az iveconál 30 perec... tocsogott a táskám a víztől :D ;)

Szegény Antinak meg még köszönni se tudtam... mert jöttek a yardok.. gondolom le is lépett.. mondjuk húztam is haza...fáradt voltam

Zsolti.. asszem te írtál proci hűtőről.. OFF de vegyél Arctic cooling freezer Pro-t.. nem drága..(relativ.. olyan 5e) használtan is szokott lenni pl proharver-en, és nekem tökéletes.. asszem 4600 os procim van..vagy 4800as.. már nem is tom :P

de pl ezt is dicsérik: Cooler Master Hyper TX2 4e ért már láttam apróban..

Bár van,hogy ez is sok.. volt nekem is nem egyszer ilyen.. :D

Link to comment
Megosztás:

a tied szarrá van ultetve az antiéhoz képest ..

és elöl hatul hoza lett nyulva ...

hatulra biztos befér elöre meg max 205/40 17 es gumit raksz és nem lessz gond ...

215/40 csak csontra tekert konival nem ér bele ... de ugy szerintem hasznalhatatlan ...

nekem nincs elöl hozza nyulva 225/35 ös gumi picit bele ér de nekem csak 40et van ültetve .....

Én meg azt mondom, hogy hátul nincs annyira kihúzva, elöl meg kb egyforma...ültetést tekintve sem lehet nagy különbség szerintem...tekintve, hogy neki kisebb átmérőjű gumi volt fennt...de ott a verda Attiéknál...miért nem próbáltátok fel... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Zsolti.. asszem te írtál proci hűtőről.. OFF de vegyél Arctic cooling freezer Pro-t.. nem drága..(relativ.. olyan 5e) használtan is szokott lenni pl proharver-en, és nekem tökéletes.. asszem 4600 os procim van..vagy 4800as.. már nem is tom :D

de pl ezt is dicsérik: Cooler Master Hyper TX2 4e ért már láttam apróban..

Bár van,hogy ez is sok.. volt nekem is nem egyszer ilyen.. :D

Sok hát... Most nyár van és autóra költök. Szal az X2 elpihenget még egy darabig a polcon... Nameg mondjuk amennyit mostanában játszok... Arra bőven elég az egymagos is. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.