Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

....Amúgy ha Pista eladja az orrmányt nekem akkor azt bebőröztetem és amíg csinálják addig is lesz mivel kormányoznom :D

És akkó eladom majd ezt a mstani kormányt B)

Lehet, hogy rosszul tudok olvasni, de hol írtam azt, hogy eladó ? :P

Ember,

2 óra alatt megcsinálják, leveszik, felrakják.

Minek variálni egy másik kormánnyal ? :D

Mehetünk együtt ha gondolod ;)

http://www.fellserkft.hu/

Link to comment
Megosztás:

Na lementem az én drága szerelő barátomhoz, mert idegesített hogy full pirosban van a mutató, egyből mondta hogy a hőfokjeladó a bűnös, mondom tegnap vettem, azt mondja csak az eredeti a jó a többi csal, neki van egy eredeti tegyük bele azt, meg is történt, 95 foknál kapcsol az 1-es fokozat lehúzza 90 alá, szóval 90 körül van a drága. Ident Opelt vettem ennyit róla, vagy csak én fogtam ki egy sz@rt. Úgyhogy boldogság van :D

Link to comment
Megosztás:

Csaba!

Öööö nemtudom mivan, lógok msn-en elég sokat pedig...nem láttam hogy írtál vóna...

Valamiről lemaradtam amúgy? :D

Vagy jól elbeszélgettél magaddal? :P

Nem olvastad? Sok mindenről lemaradtál, megbeszéltem egyedül mindent ;) ha már nem válaszolsz, gondolta nyomom egyedül :D

Link to comment
Megosztás:

na kezdem:

mint most kiderítettük 2 gomba van...egy alul a vonószemtakarónál, egy meg 20on centivel feljebb...

az alsó gomba 100/105 - 110/115 el van ellátva(ha minden igaz)...az elég sok már...a másik gombát nem láttuk sajna, de most az alsó helyére betekertünk egy 95/97-eset vagy valami hasonlóan kisebbet...

a hűtő Laci szerint nem rossz, vagy a másik gomba szar vagy a ventillátor csapágyas vagy szar valahol mert volt ugy hogy akkor indult el mikor kézzel hozzáértünk... kb 103 foknál kapcsol most a venti 2-es állásra és lehűti 95 fokig...az egyes állás továbbra is kénye kedve szerint jár...

röviden: én már nemtudom mi a szar ezzel de az tuti hogy valaminek mindig szopatnia kell...

Link to comment
Megosztás:

Jóvan Pista há én nem erőszakoskodom nekem jó a mostani kormányom is bebőrözve, mer ugyanaz kb. csak gondoltam ha neked nem köll a tied.

Amugy lehet Tatára vinném a kormányt bőröztetni ahol az ülés is készült mert elvileg megmaradt némi anyag az ülés anyagából...

És oda nemtudok leugrani reggel és este haza jönni...dolgozni is köll valamikor ...7végén meg nem melózik nagyon a srác.

Pluszz lehet a váltószoknya,kézifékszoknya talán műszerfal bőrözéssel kéne egybekötnöm ezt mind...

mindegy végülis most még csak dobálózok a tervekkel...

Link to comment
Megosztás:

Annó a reléből indult az egész... kattogtak a lábamnál...és a venti is össze-vissza járt...aztán került be új gomba és megszűnt a relé kattogás...anno mértük a reléket és jók voltak...

de én már azt sem tartom kizártnak hogy azóta elromlott ... és annyi itt a ha meg a vagy hogy már hihetetlen...

de nagyon azt sem tudom csinálni hogy lerakom a Patyinál mondjuk hogy tessék itt van üssed addig amíg jó nem lesz mert melóba nem tudok gyalog járni...

Laceee... relék rendben vannak? mert a gombák a reléket vezérlik, azok meg a ventiket.

Asszem.

Legalábbis a túlbonyolított b vectrámban így van.

Link to comment
Megosztás:

Sziget kilőve...ezért kinéztünk az Ivecohoz...azt is kilőtték a kékfehérek...aztán váci kút...na ott azért rácsodálkoztunk, hogy milyen az amikor kizavarják a népet az utcára...voltak történések...de aztán oda is odataláltak, bár nem volt baszakodás, csak épp ott voltak a kékek...azért mi gurulgattunk egy jót... B)

Nem is értem Tom miért nem szeret a Váci úton lakni... :D :D

Ha a menetteljesítménnyel nem is de a fékkel legalább sikerült elkápráztatni Csabit is...

Ha már nem megy, legalább gyorsan megáll... :P ;)

Link to comment
Megosztás:

na kezdem:

mint most kiderítettük 2 gomba van...egy alul a vonószemtakarónál, egy meg 20on centivel feljebb...

az alsó gomba 100/105 - 110/115 el van ellátva(ha minden igaz)...az elég sok már...a másik gombát nem láttuk sajna, de most az alsó helyére betekertünk egy 95/97-eset vagy valami hasonlóan kisebbet...

a hűtő Laci szerint nem rossz, vagy a másik gomba szar vagy a ventillátor csapágyas vagy szar valahol mert volt ugy hogy akkor indult el mikor kézzel hozzáértünk... kb 103 foknál kapcsol most a venti 2-es állásra és lehűti 95 fokig...az egyes állás továbbra is kénye kedve szerint jár...

röviden: én már nemtudom mi a szar ezzel de az tuti hogy valaminek mindig szopatnia kell...

Senatorból van egy ventim, oda tudom adni, ha játszani akartok vele.

Link to comment
Megosztás:

Ha a menetteljesítménnyel nem is de a fékkel legalább sikerült elkápráztatni Csabit is...

Ha már nem megy, legalább gyorsan megáll... :D :D

Hát a fék az überbrutál, meg úgy az egész autó, szép, csöndes, kényelmes, szóval zsír nagyon.

Mi kimentünk a szemétégetőhöz, de jöttek a stricik botokkal, ütni vágni akartak mindenkit "nem tudnak dolgozni a lányok alapon", volt aki kapott is, aztán m3 shell kút, aztán vissza a váci kútra, és aztán újra az iveco, ott egy órától már nincsenek rendőrök vagy akkor van műszakváltás vagy nem tudom de már megfigyeltük hogy 1-kor elmennek, így 2.30-ig ott voltunk.

Gyorsultam laci4-el, fönt harmadik végén, negyedik elején elmegyek, persze nem nagyon csak egy nagyon nagyon picit távolodom tőle, mind a 2 alkalommal (bátyám meg 2-3 haver szerint, akik nézték odalról, kint a 4 sávoson) valószínű hogy ott már kijön az hogy nekem sem katalizátor, sem középdob, csak egy gázgyorsító, neki meg ugye full gyári, szóval így visszaállítva gyárira is jól megy a sárkány :P

Ja meg kijött a haver is Subaruval, gyárilag 218Le, de kicsit tuningolt rajta olyan 250le körül van azt mondja, na de el is kalapált, nem is kicsit ;) a szemétégetőtől elgurultunk még az m3 shell kútra, onnan a m3-on be a szentmihályira, közben összeakadtunk egy s8-al, hát én jól lemaradtam, de az s8 is csúnyán kikapott a Subarutól, aztán végig a váci útig, nehezen viselte az s8 hogy végig kikapott, hát én kaptam sokszor 50-100 métereket B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.