Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az éjszaka kicseréltem a hőjeladót, mostmár a piros szélénél áll meg :D ott bekapcsol 1-es fokozaton a venti akkor vissza jön egy picit de aztán újra piros széle :D ez normális?

92 fok az üzemi , 102 c foknál kapcsol a venti! sztem igen rendben van! :P

Link to comment
Megosztás:

Vktr! Elvittem a gombát tegnap, be is tekertük...menetre és méretre majdnem ugyanaz volt mint ami benn volt eddig.Helyére ment simán.

De sajna nem kapcsol rendesen ez sem...

Felmelegszik 102 fokig akár és ha olyan kedve van 10 ből egyszer ( ez tegnap teszt ) bekapcsolt 1-es fokozatra...ami semmit sem ér.

Állítólag nem kizárt hogy a hűtőm alul koszos, el van tömődve esetleg egy részen és nem melegszik rendesen a gomba és nem is kapcsol ezért.

Tököm tele ezzel a nyomi hűtővel... direktbe kéne kötni és kapcsolnám egy kapcsolóval.

De hétévégén meg kéne oldani mert ha nincs menetszél akkor a 3. piros lámpánál már le kell állítanom a vasat :D

Link to comment
Megosztás:

Vktr! Elvittem a gombát tegnap, be is tekertük...menetre és méretre majdnem ugyanaz volt mint ami benn volt eddig.Helyére ment simán.

De sajna nem kapcsol rendesen ez sem...

Felmelegszik 102 fokig akár és ha olyan kedve van 10 ből egyszer ( ez tegnap teszt ) bekapcsolt 1-es fokozatra...ami semmit sem ér.

Állítólag nem kizárt hogy a hűtőm alul koszos, el van tömődve esetleg egy részen és nem melegszik rendesen a gomba és nem is kapcsol ezért.

Tököm tele ezzel a nyomi hűtővel... direktbe kéne kötni és kapcsolnám egy kapcsolóval.

De hétévégén meg kéne oldani mert ha nincs menetszél akkor a 3. piros lámpánál már le kell állítanom a vasat :D

Van egy xe hűtőm a Lacinál...hibátlan állapotban...ha beugrasz érte Fótra...6.000 HUF-ért viheted...ajcsi... :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a lovagias ajánlatot, jól is hangzik, csak akkor kapok agyhugy görcsöt ha ez sem oldja meg a gondot!

Hűtő cseréhez le kell venni a lámpákat és lököst, nemde? :D :D

Van egy xe hűtőm a Lacinál...hibátlan állapotban...ha beugrasz érte Fótra...6.000 HUF-ért viheted...ajcsi... :P
Link to comment
Megosztás:

Ha nem az a problem, el is tudod adni, ugyanis a hűtő forgalmi értéke 10000ft. :P

Nem kell leszedni semmit, csak a csöveket meg a ventit róla... :D

Nem véletlen voltam már megint ilyen jószívű, hogy rohadjak meg :D ...a hűtő nem ölelt semmilyen oszlopot...hibátlan... ;)

Nem kell leszedni semmit...alul cső lköt, felül leköt, kicsavaros, kibuktat azt kész...vissza a másik...ennyi...

Link to comment
Megosztás:

Na akkó a jóisten áldjon meg :D

Beugorhatok ééé ma haza fele a hűtőért szerinted? Megkérded nekem?

Anyagi mókát veled intézzem?

Nem véletlen voltam már megint ilyen jószívű, hogy rohadjak meg :D ...a hűtő nem ölelt semmilyen oszlopot...hibátlan... :P

Nem kell leszedni semmit...alul cső lköt, felül leköt, kicsavaros, kibuktat azt kész...vissza a másik...ennyi...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.