Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hááát...a 2008-as elég gány,mint egy cukorkás verda!Ölég ronda!

A 2007-es faca.

Link to comment
Megosztás:

Hali népek...

Xraj... istencsászárvagy. Királyul működik a cucc, hűdemilyen nagyon köszi. :P Majd ha nagy leszek meghálálom.

Viszont, Csabi, nem rossz a műszerfalad. Nekem is csak az első vonalig mászik fel menet közben meg még lejjebb is megy. Megálltam és most hogy láttam a hűtővíz hőmérsékletét felfűtöttem a motort, 90 fölé megy a mutató bekapcsol a ventim is... Nagyon pöpec. Ez a probléma letudva. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hali népek...

Xraj... istencsászárvagy. Királyul működik a cucc, hűdemilyen nagyon köszi. :D Majd ha nagy leszek meghálálom.

No akkor épségban odaért! B) Azé ráment a csomagolásra egy adidas polóm is! :D :D :P Azt azé dobd ki ;) B)

Link to comment
Megosztás:

Azért ez így nagyon meredek...3 év 3 olyan fényezés, hogy beszarás...van itt gempa kérem...mi kiscsirkék vagyunk bakker... :D

Mindhárom ütős, és tetszik is...vagyis a 2006-os akkor tetszett...ma már nem fújatnám ilyenre a kocsim...a 2007-es meg viszi a prímet részemről... ;)

De hülye ez, lekaparni ilyen fényeket a kocsiról? :D Vagy tönkrevágta mindkettőt mielőtt az új ráment volna?

Legjobban talán akkor nézne ki, ha láthatatlanra festené. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.