Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Dini adott vagy 6-7autót :D B)

:D

de nem 402m-en, ha meg mostani indulásokról beszélnénk még mindig 175-ös téli gumim van(f20 hosszúfélével)

Bár nem tom hogy Jön Diny ide, sztem hagyjuk :D :P ;)

Lesz még gyorsulás akkor sokkal több minden kiderül mint itt ezt azt kifogásolni B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is hasonló gondok vannak most a hűtéssel.

Gyári hűtőm van ugyan de nekem egyántalán nem kapcsol be.

Eddig a relé kattogott és kedve szerint járt a venti de most pár hónapja hogy ki lett cserélve a kapcsológomba így nem serceg ugyan a relé de a venti sem megy ill. egy ideig ment de csak egyes fokozaton és most már azt sem kapcsolja be, ha minden jól megy ma elugrom a Csergőbe egy gombáért és vagy ma vagy a hétvégén ki is cseréljük...

Jó est mindenkinek!

Ma kimostam a hűtőt, sok kosz meg egyéb nem volt benne, de nem ártott neki.

Viszont sajna ugyan úgy melegszik a motor, de ma megfigyeltem, hogy a ventilátor

a 90 és a felette lévő vonás között kapcsol, na most anno nekem ezt a ventit úgy

adták , hogy 1.8-é de ugyan ilyen a 2.0 is .

Lehetséges hogy mégsem bírja visszahűteni?

Egyébként a ventit mi kapcsolja? Vagyis pontos hőmérsékletre kapcsol be?

Link to comment
Megosztás:

lestem az időket 1 honda nemtom mi ment 13.8at 165el

talán ha fix 0.8van 1ső is lehetem volna :D

Mindig csak a kifogások...:-D

Amúgy én is 0.8-on mentem a 13.8-at, 1.2-őn meg a 13.7-et...szal írdetlan különbség onnan már nincs...mert nem bírják ezek a kis turbincsekek... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.