Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ebben pont az a szép, hogy egységes fekete, de közben átlátszó...így az osram diadem ami belevaló, annak szép a felülete...ennyi... :D

Oké... De szerintem az a belső bordázat célja hogy a belső fényt szétszórja és egyenletesen világítson az a kocka... Pl a gyári lámpában sem látod hogy középen ott valami világít mert a búra szétszórja a fényt...

Mindegy... a lényeg hogy lesz ilyen lámpám, kipróbálom sima izzókkal és ha nem jó akkor jönnek a Diadem-ek. és a kettő közötti különbséget pedig lefényképezem... :D

Link to comment
Megosztás:

Mindegy... a lényeg hogy lesz ilyen lámpám, kipróbálom sima izzókkal és ha nem jó akkor jönnek a Diadem-ek. és a kettő közötti különbséget pedig lefényképezem... :D

Szerinted Anti anno nem próbálta ki? :P

Pestinek ne mond,hogy csíp a szúnyog! :D

Link to comment
Megosztás:

Szerinted Anti anno nem próbálta ki? :P

Pestinek ne mond,hogy csíp a szúnyog! :D

Nem tudom, ezt még nem mondta konkrétan... csak azt hogy azzal biztos nem lesz jó meg hogy diadem kell bele. Azt nemmondta hogy tapasztalatból tudja hogy csak a diadem jó. Legalábbis ezt én így nem vettem ki a szavaiből. Lehet elértettem. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, ezt még nem mondta konkrétan... csak azt hogy azzal biztos nem lesz jó meg hogy diadem kell bele. Azt nemmondta hogy tapasztalatból tudja hogy csak a diadem jó. Legalábbis ezt én így nem vettem ki a szavaiből. Lehet elértettem. :D

Maradjunk annyiban,hogy ha szívásról van szó és GSi,akkor hozzá fordulj bizalommal! :D nincs olyan,amire ne tudná a választ.

Link to comment
Megosztás:

A lényeg lényegében lényegtelen...

Szal mindenképpen lesz ilyen lámpám, max futok egy kört ezekkel a diadem izzókkal.

A másik amit nem értek hogy a gyári lámpában kájne dupla szálas, ennek a foglalata is más? Nem a gyári égőfoglalat megy rá? :D

Link to comment
Megosztás:

A lényeg lényegében lényegtelen...

Szal mindenképpen lesz ilyen lámpám, max futok egy kört ezekkel a diadem izzókkal.

A másik amit nem értek hogy a gyári lámpában kájne dupla szálas, ennek a foglalata is más? Nem a gyári égőfoglalat megy rá? :D

Dehogynem...a fék és helyzetjelző az egy kétszálal izzo...

De mint már írtam át lehet kötni úgy, hogy a ködlámpa legyen a fék vagy a helyzetjelző és akkor meg lehet oldani két simával is... :D

Link to comment
Megosztás:

Ennyi.

Zsolti itt az a határ.

Amikor az kell mondanom, hogy ma már nem kérdezhetsz többet :D :P ;) B)

Szerintem is hagyom ezt a témát inkább... Majd szépen csendben szívok vele és csak a végeredményt fogom publikálni... Ahogy látom coupe-t már kinyírtam ezzel, már Anti is szerintem a végét járja. :D

Link to comment
Megosztás:

énisénisénis :D :D :P

bár fel kéne rakatnom a nyárigumikat a kölcsönfelnire meg gyűjteni benyára

Eddig se voltál sehol,miből gondolod hogy most jobb lesz????? :P B)

kölcsönadtad Coupenak??? B) :D

Ez nem vicces,bár jót tettem veled..... ;) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is hagyom ezt a témát inkább... Majd szépen csendben szívok vele és csak a végeredményt fogom publikálni... Ahogy látom coupe-t már kinyírtam ezzel, már Anti is szerintem a végét járja. :D

Nem nyírtál ki csak kutyát sétáltattam ;) :P :D

Link to comment
Megosztás:

Jó est mindenkinek!

Ma kimostam a hűtőt, sok kosz meg egyéb nem volt benne, de nem ártott neki.

Viszont sajna ugyan úgy melegszik a motor, de ma megfigyeltem, hogy a ventilátor

a 90 és a felette lévő vonás között kapcsol, na most anno nekem ezt a ventit úgy

adták , hogy 1.8-é de ugyan ilyen a 2.0 is .

Lehetséges hogy mégsem bírja visszahűteni?

Egyébként a ventit mi kapcsolja? Vagyis pontos hőmérsékletre kapcsol be?

Link to comment
Megosztás:

Persze nem volt rossz,de slikkel 1-2 autó hátrány min 200kiló elönnyel nem túl jó eredmény...... :D B) Lenne az jobb is,ahogy Subi bebizonyította :D

nem kifogásdi mert nem szokásom de pont itt lett leírva a Jantos újrafutózott magyar kemény stb. slickem még Rigó Tomi linkelte anno h mennyire gáz stb, lesz is jobb majd szorgosan gyakorolok :D :P ;)

5 ajtós nehezebb lesz, vagy 30kg-al B)

Link to comment
Megosztás:

nem kifogásdi mert nem szokásom de pont itt lett leírva a Jantos újrafutózott magyar kemény stb. slickem még Rigó Tomi linkelte anno h mennyire gáz stb, lesz is jobb majd szorgosan gyakorolok :D :D :P

5 ajtós nehezebb lesz, vagy 30kg-al ;)

Dini adott vagy 6-7autót B) B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.