Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez 69euro és nem olyan mint az eredeti....

http://www.carparts-online.de/Bilder/11399.jpg

Ez az eredeti 83euro....

http://i13.ebayimg.com/06/i/000/f3/17/39cc_1.JPG

Viszont az eredeti képét ha megnézed olyan mintha szinezett izzók lennének benne. :D

Szerk1.:Egyébként van még egy harmadik vari is... Láttam Irmscher sötétített lámpát is e-bayen... :D

Szerk2.:

11490.jpg

Link to comment
Megosztás:

De csak az index tünik sárgának.....

Ez az irmscher?????

http://i23.ebayimg.com/02/i/000/f2/88/9c40_1.JPG

Hát ebay-en annak van írva...

Egyébként nem akarlak halálra idegesíteni ezzel a lámpa témával... Csak mostmár úgy elkezdett érdekellni a dolog. :D Szal písz meg minden... :P

Írtam e-mailt a fonixnek, kivi leszek a válaszra.

Egyébként ahol a nem eredeti lámpát találtad, találtam piros izzókat ( feljebb, ugyanabban a commentben ) meg találtam krómszínű izzót ami borostyánsárgán világít. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ebay-en annak van írva...

Egyébként nem akarlak halálra idegesíteni ezzel a lámpa témával... Csak mostmár úgy elkezdett érdekellni a dolog. B) Szal písz meg minden... :D

Írtam e-mailt a fonixnek, kivi leszek a válaszra.

Egyébként ahol a nem eredeti lámpát találtad, találtam piros izzókat ( feljebb, ugyanabban a commentben ) meg találtam krómszínű izzót ami borostyánsárgán világít. ;)

Nem idegesítesz :P B) :D

Csak segíteni akarok,mert tudom hogy olcsó húsnak híg a leve.....Már átéltem ezt azt :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Gabi volt rá lehetőséged akkor is a kifogások jöttek.....majd akkor legyen nagy a szád ha egyszer tényleg oda mersz állni valamelyikünk mellé...... ;) :D :D :P

énisénisénis :D :D :P

bár fel kéne rakatnom a nyárigumikat a kölcsönfelnire meg gyűjteni benyára ;) B) B)

Link to comment
Megosztás:

Tanúsíthatom.. jópár éve panel klíma nélkül..és,hogy fokozzuk az élvezetett, 10.emelet!!! Még éjfél után is csak a meleget ontja a tető befelé.. jó kis grill :D

Néda.. te is laktál panelben klíma nélküüül? B) B)

Nem volt mindig gazdagság...volt amikor házas voltam... :D :P ;)

Link to comment
Megosztás:

A fonixnél kapható lámpa nem olyannak tünik így képen mint az ebay-es...Ettöl függetlenül az izzó lehet jó.....Ebay-n is van olyan lámpa,és olcsóbb is...Olyan mintha a másik koppintása lenne,de az is lehet hogy csak a kép rossz :D

a Főnixes csávó ledet fog bele ajánlani...jó csúnya benne az is...mert átlátszik...és szintén megöli az egészet... :D

Link to comment
Megosztás:

:D :D :P

Neked tényleg nem kell ilyen lámpa szerintem...

Nem értem...

Ha van egy átlátszó fejű izzód és azt berakod egy sötétített ablak mögé, akkor látod a búrát ahogy átvilágít rajta a fény + az izzószálat. Elméletileg a szinezett izzóval is ugyanaz lesz az eredmény...

Én így gondolom lehet hogy tévedek.

Egyébként a LEDes izzókról már olvastam egy cikket a TC-n abból köszi nem kérek. ( kb 1hónapot bírnak ki aztán kiégnek, kontakthibásak lesznek, zárlatosak stb... ) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.