Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

....Ez se rossz kép...Pista mennyivel fiatalabbnak néztél ki :D :D....

Mert fiatalabb is voltam ;)

István,

Most hívott a 850es kombi gazdija, téged keresett, szeretne veled beszélni.

Mivel számot nem szívesen adok ki, ezért azt mondtam neki, hogy majd visszahívod :P

Lehet, hogy Cuuuuuuup ügyben, mert abba kezdett bele.

Link to comment
Megosztás:

Mert fiatalabb is voltam :P

István,

Most hívott a 850es kombi gazdija, téged keresett, szeretne veled beszélni.

Mivel számot nem szívesen adok ki, ezért azt mondtam neki, hogy majd visszahívod :D

Lehet, hogy Cuuuuuuup ügyben, mert abba kezdett bele.

Hát vissza nem hívom,de emailt szívesen írok neki ;) Utálok telefonálni B) :D

Link to comment
Megosztás:

Esetleg valaki nem tudná megmondani miért nem látok egy topicot se a calibra fórumon????????Pedig beregéltem,de akkor se látok semmit,még a fórumszabályzatot se :D

Az adminnak engedélyezni kell,hogy lásd a többit.

Aki egyébként a haverom,itt lakik pár utcára! :D

Link to comment
Megosztás:

A lámpa búraja fekete,és ha sima izzót raksz bele akkor fehéren fognak villágítani ;) Ha el akarod gagyizni,szerintem inkább ne adjál ki ennyi pénzt ezért a lámpáért........ :P :D

Ha szinezett üvegű izzót rakok bele, akkor mér világítana fehéren? :D

Link to comment
Megosztás:

van pirosra szinezett izzó?????

Azzal meg az lesz a gond hogy látszani fog benne a piros,meg sárga és azzal elveszti azt a varázst amiért kitalálták.......

Ezt írtam, hogy bemegyek az autósboltba és megkérdezem... Szerintem létezik én mintha már láttam volna... De nem vagyok benne biztos... Mondjuk akkor abból is kétfajta kéne, egy 10Wos a helyzetjelzőnek meg 21Wos a féklámpának...

Mindjá írok egy mélt a f*nixtuning-nak hogy ők milyen izzókat ajánlanak ahhoz a lámpához és esetleg tudják-e hol lehet kapni és mennyié... Kíváncsi leszek a válaszra...

Ez meg off de én nagyot visítottam rajta... :DDDDD

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.