Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gabi volt rá lehetőséged akkor is a kifogások jöttek.....majd akkor legyen nagy a szád ha egyszer tényleg oda mersz állni valamelyikünk mellé...... :D :D

Nefélj, a tiedet is elkenem majd, ha ennyire kívánod :D :P

Az olajról még annyit hogy simán lehet hogy nem az volt benne,ami rá volt írva,és úgyanez vonatkozik az adalékra is....Többek között ezért se érdemes benzinkúton olajat venni.....

Amit én hozok, az biztos eredeti metabond ;) attól nem kell tartani B)

Nem ez eszembe sem jutott...olyan jól ez nem hozhat azért...de a telekre biztos ebből futotta... :P ;) B)

Jaja, nem is 9 év munkájából... :D

Link to comment
Megosztás:

Ehhez már csak Lali pár órás mutatványa hiányzik a fékpadon... :D

Sajnos most éppen nincs rá lé, mert kell gumira :D

Úgyhogy csúszik a szájelkenés még, de meglesz az a GSi verő 1.6 machine. ;)

(azért a két évvel ezelőtti részeredmények sem voltak rosszak, nagyobb kerékkel, szar gázpotival, 15.9 400-on :P )

Már megint a kifogások :D B)

A 15.9 még elég messze van a Gsi veréstől :D B) :P

Link to comment
Megosztás:

Már megint a kifogások :D B)

A 15.9 még elég messze van a Gsi veréstől :D B) ;)

Annál már most jobbat tud menni, mert közben ki lett javítva a gázpoti hiba :D

Meg aztán van hozzá jófajta 195/50 kerék is lassan, éppen ma megyek a yoko gumikért :P

És még csak 140LE körül mozog, ami lesz még 160 is :D

Szerintem nem irreális az a 0.5 sec :P

Link to comment
Megosztás:

Ha ismered pontosan, írd le :D

Nem szeretnék belefolyni, csak erősnek tartottam a lehúzós részt, mert a motornak nem volt baja, amíg nem került bele az az olaj. A lényeg ennyi, meg a ki árulja és tuti biztos benne, hogy nem azzal volt a baj, akkor miért ismerték el? Télleg annyira nem érdekel a dolog csak Roland megérdemel annyi védelmet, hogy nem lehúzós, mert télleg nem az szerintem. Ezelőtt sem öntöttem Meta-t a kocsimba, és nem ezért nem fogok ezután sem. Ha vki bízik benne, használja bátran, de ha vki nem, azért ne legyen már hülye...

Link to comment
Megosztás:

mert a motornak nem volt baja, amíg nem került bele az az olaj.

akkor miért ismerték el?

ez az, amiről egy személyes vélemény nem győz meg :D szerintem meg az a motor már előtte is szar állapotban

lehetett, vagy motorbelső mosót alkalmazott (amit normális ember nem ajánl!).

.... beleolvastam mégegyszer a cs-es anyagba, és egyértelműen ott szerepel, hogy motormosót alkalmaztak...

részemről itt a hiba egyértelművé vált asszem.

motormosót is egyébként forgalmaz a meta, gondolom emiatt a megegyezés... hiszen nem volt ráírva, hogy

"macskák szárítására ne használja a mikrosütőt". :D

Ennek ellenére nincs kizárva azért az sem, hogy esetleg valami hibás terméket kaptak, de elég furcsán hangzik,

hogy a kezeim közül kikerült olaj és adalék a 3 év alatt (nem kevés) mind jó minőségű volt :P A személyes

tapasztalataim sem változtak az évek során a minőségével kapcsolatban (egyébként már castrolt használnék,

mert én sem vagyok a magam ellensége...).

Link to comment
Megosztás:

Én drukkolok komolyan, csak azért ne felejtsük el, hogy csodák nincsenek...amiket lehetett már ezzel a mocival megcsinálták...és tegyük hozzá, hogy olyanok, akik szartak bele, hogy tönkremegy valami, elolvad egy dugó...stb...mellesleg az hogy csak a gyertyád olvadt el múltkor az mák volt...

Szóval én drukkolok, de csak okosan... :D

Valamivel lekell foglalnom magam, dolgozok éjjel nappal és amikor van egy kis szabadidőm akkor ezzel mókolok egy picit, semmi több mint hobbi, nyilván okosan óvatosan csináltam ami csináltam, a világot meg nem akarom én megváltani, csak saját szórakozásom miat csinálom, nem azért említettem itt ezt a tuningot mert én aztán tudok mindent és majd figyeljetek hogy ell ezt csinálni :D 15.49 időmet lefaragtam 15.26-ra tuninggal, persze semmi sem 100% lehet a KKházai mérés sem volt full pontos, lehet a dynos sem, de érezhetően jobban megy és kevesebbet eszik, és ennél a beállításnál szép "őz barnává" égett a gyertya, ergo ez egy tűrhető és jó keverék volt, most hogy visszaraktam a gyári dolgokat, már látom hogy 1-2 literrel többet fog enni és szarabbul megy, majd ha lesz egy ki lóvém hogy megvegyem ami kell hozzá még akkor folytatom.. (hozzáteszem, eddig egy filléremben sem volt ez a több mint "2" tized)

Link to comment
Megosztás:

mind jó minőségű volt :D

Érdekes módon még egyik motorom sem állt be a Metabond olajtól.A fehérben 3 periódust élt meg, a Lancerbe is ezt raktam, a Vekibe is, és most a Ződbe is ez van.Érdekes módon még nem fogyott belőle a 3500km alatt......

No meg ugye a hidrotőkék is szépen csöndben vannak tőle.

Link to comment
Megosztás:

hogyne lenne...panel klímanélkül, azt olyan lehet nyáron mint befőttesüveg a napon...de Pehi úgy majd elmondja...ha még életben van... :P ;)

Tanúsíthatom.. jópár éve panel klíma nélkül..és,hogy fokozzuk az élvezetett, 10.emelet!!! Még éjfél után is csak a meleget ontja a tető befelé.. jó kis grill :D

ja most még nem gáz, mert nem melegedtek át a falak...nyáron azért necces, amikor kinnt 25 fok van éjszaka, a panel fala meg tolja a 40 fokos meleget... :D

Néda.. te is laktál panelben klíma nélküüül? B) B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.