Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gabi!!!!!!

Nem dölök be semminek,de a castrol ugyanannyiba kerül majdnem mint a meta.....Mindkettő kocsimban meta van,volt.Jó olaj,de akkor is castrolt fogok venni.Nem mondom hogy nem befolyásol a dolog,de annyira nem érdekel :P Amúgy meg Karcsika lényegesen halkabb lett castrol olajjal :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ha valaki beugrik ezeknek a hülyítéseknek, akkor vegyen másfajta olajat, csak hogy megnyugodjon a lelkivilága. :D

Én sosem vettem ilyet és soha nem is fogok...nekem ezeke a túlmarketingelt szórjuktelehomokkal, sosekopikelkimegyavilágból dolgok nem jönnek be...

De hát kinek a pap, kinek a paplan... :D

Link to comment
Megosztás:

hogyne lenne...panel klímanélkül, azt olyan lehet nyáron mint befőttesüveg a napon...de Pehi úgy majd elmondja...ha még életben van... :D :P

Meglepő,de most még annyira nem vészes a dolog,de azért jó lenne ha már müködne a klíma....... :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Én sosem vettem ilyet és soha nem is fogok...nekem ezeke a túlmarketingelt szórjuktelehomokkal, sosekopikelkimegyavilágból dolgok nem jönnek be...

De hát kinek a pap, kinek a paplan... :D

Adalékot Én sem vettem,olajat igen...Az biztos hogy lényegesen jobb volt mint a valvoline 10W60...Az egy szemét :D

Link to comment
Megosztás:

Én sosem vettem ilyet és soha nem is fogok...nekem ezeke a túlmarketingelt szórjuktelehomokkal, sosekopikelkimegyavilágból dolgok nem jönnek be...

De hát kinek a pap, kinek a paplan... :D

az a prolong. :D

engem haza hozott 1,5 éve pestről a vizes olajjal a gép, és még ma is műkszik.

Link to comment
Megosztás:

Nem dölök be semminek,de a castrol ugyanannyiba kerül majdnem mint a meta.....Mindkettő kocsimban meta van,volt.Jó olaj,de akkor is castrolt fogok venni.Nem mondom hogy nem befolyásol a dolog,de annyira nem érdekel ;) Amúgy meg Karcsika lényegesen halkabb lett castrol olajjal :D :D

Jó, lehet félreérthető voltam, nem feléd irányult ez a gondolatmenet. B)

De már nem te vagy az első, aki felveti ezt a "rolandos" dolgot, és komolyan aggódik...

Ha legközelebb metát raksz bele a castrol után, azzal is halkabb lesz :P új olajjal mindig halkabb B)

Link to comment
Megosztás:

az a prolong. :D

engem haza hozott 1,5 éve pestről a vizes olajjal a gép, és még ma is műkszik.

homokot is szórhattál volna bele... :D :P ;)

tudom, hogy az a prolong, de nekem a metabond ugyan ilyen...

Amúgy meg az a baj, hogy a neves olajmárkák itthon már nem azok mint amikor kint bedobozolták...megy a lötyi össze vissza...

Link to comment
Megosztás:

Jó, lehet félreérthető voltam, nem feléd irányult ez a gondolatmenet. :D

De már nem te vagy az első, aki felveti ezt a "rolandos" dolgot, és komolyan aggódik...

Ha legközelebb metát raksz bele a castrol után, azzal is halkabb lesz :D új olajjal mindig halkabb :P

Gabi...Te ezért mennyit kapsz??? :D :P ;)

Mert tudom én, hogy van annyi pénz, hogy korpás legyen a hajam... B) B) :D

Na jóvannnanembaszogatlak... ;)

Link to comment
Megosztás:

tudom, hogy az a prolong, de nekem a metabond ugyan ilyen...

A meta adalék nem csodaszer, ezt már számtalanszor elmondtam... súrlódáscsökkentő szer, aminek a hatását

lehet érzékelni, ez nálam elég meggyőzően mutatkozott, leginkább a versenyautón :D Negyedik szezont kezdjük

ugyanazzal a motorral, nem kellett hozzányúlni. Előtte a másik motor 1 szezont futott, és tropa volt.

Nem melegedik az olaj annyira, nem szólnak a hidrotőkék a gyors végén... sokat számítanak ezek az apróságok. :D

Link to comment
Megosztás:

A meta adalék nem csodaszer, ezt már számtalanszor elmondtam... súrlódáscsökkentő szer, aminek a hatását

lehet érzékelni, ez nálam elég meggyőzően mutatkozott, leginkább a versenyautón B) Negyedik szezont kezdjük

ugyanazzal a motorral, nem kellett hozzányúlni. Előtte a másik motor 1 szezont futott, és tropa volt.

Nem melegedik az olaj annyira, nem szólnak a hidrotőkék a gyors végén... sokat számítanak ezek az apróságok. ;)

Akkor lehet az audiban is meta volt...vagy prolong... :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Már megszoktam a b@szogatást B)

Valahogy ebben az országban rögtön gyanús az, aki próbál kiállni valami jó mellett :D

Legközelebb már majd azt suttogják, hogy ebből építkezek :D

Nem ez eszembe sem jutott...olyan jól ez nem hozhat azért...de a telekre biztos ebből futotta... :P ;) B)

Link to comment
Megosztás:

próbálkozni lehet, csak végre lássuk, hogy valakinek sikerül!! :P ;)

Ehhez már csak Lali pár órás mutatványa hiányzik a fékpadon... :D

Sajnos most éppen nincs rá lé, mert kell gumira :D

Úgyhogy csúszik a szájelkenés még, de meglesz az a GSi verő 1.6 machine. B)

(azért a két évvel ezelőtti részeredmények sem voltak rosszak, nagyobb kerékkel, szar gázpotival, 15.9 400-on B) )

Link to comment
Megosztás:

Amit én olvastam (needforspeed küldte aggódva), az nem erről szólt. Egy tipikus lehúzó szöveg volt, képpel illusztrálva

egy 300000-et futott kopott hidrotőkét, és egy új állapotút. És persze az olaj hibájának magyarázva, hogy amiatt lett

olyan a tőke, rövid idő alatt. Tipikus hungarikum, mint ahogy szokott terjedni az is, hogy ne együnk danone terméket, mert

gyerekeket dolgoztatnak éhbérért valamelyik nevesincs országban... :P Én is tudok mutatni régi hidrotőkét, amit az omiból

szedtünk ki... az is 250ezret ment kb, és elég szarul nézett ki, attól függetlenül, hogy az utsó 60e km-ét metával futotta ;)

Attól még 250e volt benne... :D

Az omegába 3 hónapja, a versenyautóba kb 1 hónapja tettem új olajat és adalékot metából, mindegyik vadi új beszerzés

volt, nem változott a minősége, meg lehet nyugodni :D

Ha valaki beugrik ezeknek a hülyítéseknek, akkor vegyen másfajta olajat, csak hogy megnyugodjon a lelkivilága. :D

De remélem Danone terméket sem vesz, azok szegény gyerekek... B) B)

Khm, azé ez nem pont így volt, nagyjából én is ismerem a történetet. Ha nem tod mi vot, azé kár lenne "lehúzónak" nevezni vkit aki elég sokat szopott nem saját hibájából...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.