Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Dehogynem... De jövőhéten megtámadom az autósboltot és megkérdezem hogy létezik-e szinezett izzó pirosban is nem aranyáron... Ha létezik nem kellenek hozzá szerintem a Diadem izzók... :D

Ahogy nézem ez csak attól ilyen drága mert nem szinezett az üvege... Ami a hátsó lámpában teljesen tökmindegy. :P

A lámpa búraja fekete,és ha sima izzót raksz bele akkor fehéren fognak villágítani B) Ha el akarod gagyizni,szerintem inkább ne adjál ki ennyi pénzt ezért a lámpáért........ ;) :D

Link to comment
Megosztás:

lesz majd jó kis témába vágó oldal ahová fel lehet tolni a szajrét B) :D :P

Sose lesz az kész ;) B) :D

Na szal mikor híszfel ezzel a dumával: Laci figyi vazze összekéne ütni valami faja oldalt a GSI:HU-nak! :D :D :P

A gsiklubos oldal hogy áll??????????

Link to comment
Megosztás:

Egy MHT morcosítás reális kábé ára? Csináltatott már valaki? Mondjuk redline fórumtárs...? :D

Kb 20e ft,szokott lenni,de elég könnyü rosszul megcsinálni,és akkor kb 1-2 év és átrozsdásodik..Amúgy meg arra számíts hogy össue fogja karcolni az angel lámpádat.......

Egyébként 10eFtot mondott a srác, ami sztem elég korrekt... Jövő hónapban szerintem bele is vágok. :D

A 10e jó ár,de arra figyelj oda hogy hajtsa vissza a lemezt és ott hegessze össze,ne a sarkánál......

Link to comment
Megosztás:

Aki ezt felrakja gsi astra-ra faragás nélkül annak kinyalom a seggét dobszóra :D

Ezek után senki nem fog ilyet venni :D :D :P ;)

Nem jött be az olajok királya??? B) B)

Egyenlőre bejött,de nem szeretnék a calibrás Roland sorsára juttni.......Úgyhogy meta kilőve :D

Link to comment
Megosztás:

Szal Lanti átküldte, és én meg mondtam neki... :D :P

Én is mondtam neki,de mégis az a biztos ha Te is azt mondod....Amúgy meg rendeltl már lámpát és csak izzó jött ha jól emlékszem........ :P ;) B) B)

Na reggel óta de sikerült visszaállítani gyári módba a gépsast :D jönnek a melegek, dugó, araszolás, sajnálom :D szépet szól így is :D majd télen mókolunk tovább

De úgye nem a gyári epromot kezdted el átírogatni??????Miért hagyod abba?

Link to comment
Megosztás:

Nem lámpát, az már volt...izzót rendeltem...csak valaki azt hitte, hogy egyben van az is...

Te se voltál benne biztos mi jön :D legalábbis úgy érzem......

Meg-meg...tegnap este lecsaptam rá, mint tyúk a takonyra...(húúúú az milyen lehet... :P )

ha nagyon meleged van, gyere át...benyomtam a klímát... ;) B)

Akkor szerencse.....

Nincs meleg...biztos a nagyszobában dobozában heverő klíma hatása.....Ezt az 1 hetet még kibírom :D :D B) ,de köszi a felajánlást :D

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Mi is a baj a metával? :P

Nekem is az van benne. :D

Volt egy kis gond az olaj vizkozításával(biztos rosszul írtam) 1000km után.....elismerték adtak helyette másikat,kifizették a kárt..Azt hiszem hogy adalákot is rakott bele... :D Vagy valami lyesmi....... Kérdezétek Lalit ő segített a Rolandnak....

Link to comment
Megosztás:

Én is mondtam neki,de mégis az a biztos ha Te is azt mondod....Amúgy meg rendeltl már lámpát és csak izzó jött ha jól emlékszem........ B) :D :P ;)

De úgye nem a gyári epromot kezdted el átírogatni??????Miért hagyod abba?

Gyári az a szekrénybe hevert :D Hogy miért hagyom abba? nem hagyom csak szüneteltetem, kéne egy kis lóvé 1-2 dologra, de fontsabbnak tartom most elkezdeni rendberakni műszakira, gátló, gumi, hátsófékek, aztán a nagyfék előre, ülések.

Link to comment
Megosztás:

Egyenlőre bejött,de nem szeretnék a calibrás Roland sorsára juttni.......Úgyhogy meta kilőve B)

Volt egy kis gond az olaj vizkozításával(biztos rosszul írtam) 1000km után.....elismerték adtak helyette másikat,kifizették a kárt..Azt hiszem hogy adalákot is rakott bele... :D Vagy valami lyesmi....... Kérdezétek Lalit ő segített a Rolandnak....

Amit én olvastam (needforspeed küldte aggódva), az nem erről szólt. Egy tipikus lehúzó szöveg volt, képpel illusztrálva

egy 300000-et futott kopott hidrotőkét, és egy új állapotút. És persze az olaj hibájának magyarázva, hogy amiatt lett

olyan a tőke, rövid idő alatt. Tipikus hungarikum, mint ahogy szokott terjedni az is, hogy ne együnk danone terméket, mert

gyerekeket dolgoztatnak éhbérért valamelyik nevesincs országban... ;) Én is tudok mutatni régi hidrotőkét, amit az omiból

szedtünk ki... az is 250ezret ment kb, és elég szarul nézett ki, attól függetlenül, hogy az utsó 60e km-ét metával futotta B)

Attól még 250e volt benne... :D

Az omegába 3 hónapja, a versenyautóba kb 1 hónapja tettem új olajat és adalékot metából, mindegyik vadi új beszerzés

volt, nem változott a minősége, meg lehet nyugodni :P

Ha valaki beugrik ezeknek a hülyítéseknek, akkor vegyen másfajta olajat, csak hogy megnyugodjon a lelkivilága. :P

De remélem Danone terméket sem vesz, azok szegény gyerekek... :D :D

Link to comment
Megosztás:

hétvégén vihar volt nálunk, közelben csapott le a villám. Áram sem volt egész nap, meg semmi.

Aztán mikor lett áram, a bizti mindig lement. Keresgélve kiderült, hogy a 2 mosógép közül az egyik vágdossa le.

Előző nap igaz állítólag ment szárazon is, állítólag a fiaim hibájából....

most ez utóbbira van ráfogva, hogy ezért ment tönkre. Nem azért, mert 25 éves mosógép, és mert villám csapott bele...

kb. ilyen ez a metabondos szitu is.

Csak az illető nagy hangot adott neki, és sok fórumon sok embert beparáztatott.

No meg kapott pénzt is.

Közben meg lehet mosó adalékolt, vagy ki tudja mit. M.o. 2008. Sajnos.

Link to comment
Megosztás:

tengely nem kell, és befecskendező sem, nem mehhhhhanikus területen mókolok :D a nyomásomba és az ac kivételével :D

Kiváncsi leszek, hogy mi lesz ennek a vége...

- Csabi megváltja a világot...

- Szétb@szarint valamit...azt off...

Én drukkolok komolyan, csak azért ne felejtsük el, hogy csodák nincsenek...amiket lehetett már ezzel a mocival megcsinálták...és tegyük hozzá, hogy olyanok, akik szartak bele, hogy tönkremegy valami, elolvad egy dugó...stb...mellesleg az hogy csak a gyertyád olvadt el múltkor az mák volt...

Szóval én drukkolok, de csak okosan... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.