Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem tudom eldönteni, hogy melyikőtök a nagyobb alvajáró :D :P ;)

Tetőn vigyázni a macskákkal B) B)

Mindíg közbenjön valami ami miatt nemtudok lefeküdni aludni... Egyébként már este 8óta készülök rá... 4:30kor csörögni fog az óra keményen. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hááát igen mondjuk ez nem is astra kép.Valami fostalicska van lefényképezve és gondolom ezt rakták oda mid1ikhez.

Dinny Megsúgom az a fostalicska egy kadett e :D , de nem gsi :D , mert nincs végig a hossznyúlvány. A gsi-en teljesen előre jön a kereszttartóig és ezért nem kell alsó első toronytámasz, asszem nem is árulnak

Link to comment
Megosztás:

Dinny Megsúgom az a fostalicska egy kadett e ;) , de nem gsi :D , mert nincs végig a hossznyúlvány. A gsi-en teljesen előre jön a kereszttartóig és ezért nem kell alsó első toronytámasz, asszem nem is árulnak

Látott már elég Kadit is ebből a perspektívából, pont azért monda, viccült :D :P

Link to comment
Megosztás:

Már pont hajtanád a fejed a párnára amikor....eszedbe jut, hogy mennyi lehet a motorháztető morcosítás ára ? :D :D :P ;)

Nem... Úgyértettem hogy éppen tartok az X felé az egérrel de hú még gyorsan frissítek egyet az opelforum-on meg a kársztájlingon és mindíg akad valami ami érdekes...

Egyébként 10eFtot mondott a srác, ami sztem elég korrekt... Jövő hónapban szerintem bele is vágok. B)

Link to comment
Megosztás:

A vízhőfok jeladóval nekem is van problémám, mert nekem is csak 90 fok alatti vonalon áll meg és 90-re csak dugóban megy fel. Lehet el lett rakva az óra mikor számlapot cseréltünk, mert a fordulatszámom is 1200 körül van melegen :D . Idegesített a dolog már a második 92 fokos termi van benne, most elmentem egy sráchoz kiolvastatni elvileg 90-95 fokig ugrál a vizem mert valami feke csatis motorhőfok érzékelő van benne, ez csere lesz. A órajeladót ő is letestelte és felment rendesen. A következő megoldás, félig szétszedem a műszerfalt, beindítom és amikor elér a második vinalig lehúzom és rászúrom 90-re, ezzel együtt megoldom a fordulatszámmérőt is :D

Link to comment
Megosztás:

A vízhőfok jeladóval nekem is van problémám, mert nekem is csak 90 fok alatti vonalon áll meg és 90-re csak dugóban megy fel. Lehet el lett rakva az óra mikor számlapot cseréltünk, mert a fordulatszámom is 1200 körül van melegen :D . Idegesített a dolog már a második 92 fokos termi van benne, most elmentem egy sráchoz kiolvastatni elvileg 90-95 fokig ugrál a vizem mert valami feke csatis motorhőfok érzékelő van benne, ez csere lesz. A órajeladót ő is letestelte és felment rendesen. A következő megoldás, félig szétszedem a műszerfalt, beindítom és amikor elér a második vinalig lehúzom és rászúrom 90-re, ezzel együtt megoldom a fordulatszámmérőt is :P

Én majd elhozom az erőműből a lézeres hőmérőt és nekiesek azzal! :D

Link to comment
Megosztás:

Kájne ánung hogy miről beszélsz! :D :D

Nem szidtalak ne aggódj... :P

Pedig elvileg az is menne ha nem felejtettem volna el mindent amit a suliban tanultunk... Már 3éve volt az érettségi és azóta nem használtam a németet... elég akadozva jönnek ki belőlem csak a mondatok... Bár ahogy látom a mai világot nem is kár, mert mindenhol englisül kell vakerálni a szlenget. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.