Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igen az enyémben is,nem tudom hogy a többivel milyen lenne.Csak érdeklődés szinten tudom a féklámpáét nem lehet kapni.

Aha, értem... Esetleg egyszer ha unatkozol megpróbálhatnád hogy sima izzókkal mit művel és mi a különbség a sima és a Diadem között... Próbáltam rákeresni de a szokásos marketing dumán kívül nem találtam semmit. :D

Link to comment
Megosztás:

Kársztájlingon kikapok egy Suzuki Swifttől arénában... Ugye ezért nem tagadtok ki? :D :D :P ;) B)

deciki.....mármint az, hogy hagyod hogy menjen ez a párbajnak nevezett sárkányosmatrica gittegylet haverkodása :D

hány matrica van az autódon? ha min 2 akkor büntiből kapard le az egyiket B)

Link to comment
Megosztás:

deciki.....mármint az, hogy hagyod hogy menjen ez a párbajnak nevezett sárkányosmatrica gittegylet haverkodása B)

hány matrica van az autódon? ha min 2 akkor büntiből kapard le az egyiket :D

Oké... az a matrinya ami a szélvédő jobb alsó sarkában van úgyis irritál... a rendszámom meg a helyén van minek még oda is kiírni? :D :P ;) B)

Egyébként hagyom... Jó móka... Én legalábbis jót röhögtem eddig azon hogy egy Saloon állapotú GSivel a Tuned kategóriában sorra vertem el a kocsikat előttem... Bár ezzel az ezüstszürke bojlerhőssel már nem bír a népszerűségem. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.