Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A vízpumpa okés, most volt cserélve nem olyan régen, gyári opel fagyálló van benne desztvíz semmi.

Hűtővíz volt , hogy fogyott mert mintha a hűtő alján csepeget volna kissé, de már nem fogy.

Lehet már a lyuk is eltömődött :D

Te a fagyálló rontja a hűtési tulajdonságot szerintem node azé nem ennyire , ne járj 100% os fagyálóval az mocsokul nem tesz jót semminek!

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megnéztük Lantival és a 89euros lámpába nincs benne az izzó,szóval a lámpa izzóval együtt 169euro :S ebay-n....nem olcsó sajna.....

Ahhoz a sötét lámpához mindenképpen kellenek azok a Tungsram izzók? Mert én azt gondoltam hogy itthon átpakolom a régiket azt csókolom. :D

Link to comment
Megosztás:

Ahhoz a sötét lámpához mindenképpen kellenek azok a Tungsram izzók? Mert én azt gondoltam hogy itthon átpakolom a régiket azt csókolom. :D

Kell...mert azoknak az izzóknak ugyan átlátszó az üvege,de színesen villágítanak..... :D és ha jól emlékszem az egyiket nem is lehet itthon venni.....

Link to comment
Megosztás:

Na így már más.

De mondjuk beírod a fórumra, jönnek a válaszok. Autószerelő haver felnyalábol és hibakeresés kifulladásig nemde ? :D

Ha most véletlenül Xréjjj 3hétig nem cserél műszerfalat, akkor addig nem lesz visszajelzésed motorhőfokról ?

Há most azé is kicserélem hogy ne legyen igazad! :D :D :P Zsolt a héten postázoma müszered! (ha minden összejön!) ;) B) B)

De lehet kiszedem abból amit betennék, az enyém ugy is jó és ez is akkor nem kell megvárni a cserét! :D

Link to comment
Megosztás:

Kell...mert azoknak az izzóknak ugyan átlátszó az üvege,de színesen villágítanak..... :P és ha jól emlékszem az egyiket nem is lehet itthon venni.....

Ahha... Tehát ha olyan lámpám lesz készüljek fel arra is hogy izzókiégésnél rendelhetek németből hozzá alkatrészt... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Há most azé is kicserélem hogy ne legyen igazad! :D :D :P Zsolt a héten postázoma müszered! (ha minden összejön!) ;) B) B)

De lehet kiszedem abból amit betennék, az enyém ugy is jó és ez is akkor nem kell megvárni a cserét! :P

Nagyon szépen megköszönném. ;) :D

Priviben akkor küldjem el a címem? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.