Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

szorul? mit lehet vele kezdeni?

Hát először próbáld meg azt hogy valakit beültetsz a kocsiba és gyújtásra rakod. Leveszed a gombáról a kábelt és letesteled. Ha egyeneletesen akadásmentesen elkezd felfelé kúszni a mutató és teljesen kiakad akkor a műszeregység elméletileg jó. Nekem pl el sem jut ígysem 90fok fölé... Azért gondolom hogy a műszeregységem rossz. Gombát én már cseréltem. Nekem semmi változás.

Link to comment
Megosztás:

Az sem kizárt hogy mikor felrakták a fehér számlapot középre,leeset a hőfok mutató,és rosszul rakták vissza :D

Bezony!

A vezetékszakdást könnyen ki lehet zárni,jeladóról le a saru és letestleni.Ekkor az órának ki kell térnie maxig.

Ezt az utat én is végigjártam a traktorral,de most beton 92°c-on áll a mutató.

Link to comment
Megosztás:

Láttam ilyet szétszedve,annyira azért nem nehéz leszedni azt a mutatót......

Ha pont azt akarod leszedni akkor persze hogy nem... De csabinak csak a kmóra fehér... Bár lehet hogy mókoltak rajta valamit... de mondjuk akkor nemtudom hogy fogod megtalálni a helyes pozíciót... Emlékeim szerint a tengely az kör alakú nincs rajta bemarás hogy csak egyféleképpen lehessen rátenni a mutatót... :D

Link to comment
Megosztás:

Ha pont azt akarod leszedni akkor persze hogy nem... De csabinak csak a kmóra fehér... Bár lehet hogy mókoltak rajta valamit... de mondjuk akkor nemtudom hogy fogod megtalálni a helyes pozíciót... Emlékeim szerint a tengely az kör alakú nincs rajta bemarás hogy csak egyféleképpen lehessen rátenni a mutatót... :D

Nekem van rá ötletem hogy hogyan lehetne kb megtalálni a helyes poziciót! :D

Link to comment
Megosztás:

És ezt hogy sináljam? ennyire gyors nem vagyok :D

#60401ben leírtam egyébként mindezt... B) :D :P

Amúgymeg... Kábel leszed, valahova oda szikszalagozod... Komótosan elsétálsz az ajtóig, beülsz, berakod a kucslot, gyújtásra rakod és sasolod az órát. Utánna leveszed a gyújtást és sasolod az órát. Aztán kábel leszed és visszarakod a helyére. Voálá. ;)

Link to comment
Megosztás:

Balázs !

azért a hűtőmosás nem egy túl üzembiztos dolog szvsz. simán ki lehet mosni vele azt a koszt is ami épp tömít....hallottam h jól ment a kocsid ( Dunaúj felé :P )

Pííísta neked meg zsír új hűtőt vettem a senibe azért bírta ...bár honnan jött a sár azt nem tudom :D :D

Ez én is mondtam jogászkám.

De inkább csöpögős hűtő, mint hengerfejes motor.

Szerintem ;)

Link to comment
Megosztás:

Amúgymeg... Kábel leszed, valahova oda szikszalagozod... Komótosan elsétálsz az ajtóig, beülsz, berakod a kucslot, gyújtásra rakod és sasolod az órát. Utánna leveszed a gyújtást és sasolod az órát. Aztán kábel leszed és visszarakod a helyére. Voálá. :D

Ott a pont :D csak öregszem már :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.