Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Értem...

Tomcsy... Zsírul néz ki a kocsid... Esetleg valahol több kép róla? :D

Köszi!

Nemsokára csinálok vmi egyszerű weboldalt.

Addig is az adatok:

-'95 elejei, vagyis a C20XE motorosok közül a legutolsó széria. Gyárilag nem volt optikázva ez már, nincs kipörgésgátló, de van légzsákos kormány:)

-motor: direktszűrő, chiptuning

-belső: légzsákos kormány, armster könyöklő

-külső: ms design jel nélküli hűtőmaszk,küszöb, hátsó lökös, felső spoiler, fólia

-kerék: cali turbo első fék, borbet 16", 205/45R16 GoodYear Eagle F1

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Nemsokára csinálok vmi egyszerű weboldalt.

Addig is az adatok:

-'95 elejei, vagyis a C20XE motorosok közül a legutolsó széria. Gyárilag nem volt optikázva ez már, nincs kipörgésgátló, de van légzsákos kormány:)

-motor: direktszűrő, chiptuning

-belső: légzsákos kormány, armster könyöklő

-külső: ms design jel nélküli hűtőmaszk,küszöb, hátsó lökös, felső spoiler, fólia

-kerék: cali turbo első fék, borbet 16", 205/45R16 GoodYear Eagle F1

Nemrossz, a képeket pedig majd linkeld valahova. :D

Én asszem elteszem magam vízszintesbe... Holnap melódia... Cső all. 'ccakát.

Link to comment
Megosztás:

Balázs !

azért a hűtőmosás nem egy túl üzembiztos dolog szvsz. simán ki lehet mosni vele azt a koszt is ami épp tömít....hallottam h jól ment a kocsid ( Dunaúj felé :P )

Pííísta neked meg zsír új hűtőt vettem a senibe azért bírta ...bár honnan jött a sár azt nem tudom :D :D

Link to comment
Megosztás:

A kék után egy rublikától soha nem mutatott még többet, az nemtudom hányfok.

A sokadik racsing után mikor még járt a kocsid akkor 90fokon volt...Még beszélünk is róla hogy kellett fél óra hogy bemelegedjen rendesen.....De lehet hogy már aludtam :D

Link to comment
Megosztás:

A sokadik racsing után mikor még járt a kocsid akkor 90fokon volt...Még beszélünk is róla hogy kellett fél óra hogy bemelegedjen rendesen.....De lehet hogy már aludtam :D

Most megnéztem ezen a képen hogy a 90°-os ruzblikához oda van írva hogy 90, na nekem annak a közelben sem volt még soha pénteken is az első rublikán állt (kék után) mikor benéztél és mondtad ott is hogy 90° tudtam akkor is hogy elnézted emlékszem rá. Szerintem nem a tankhűtő a baj. :D ma nagyon meleg volt és nem ment az elsőnél föntebb

624_1_big.jpg

Link to comment
Megosztás:

Most megnéztem ezen a képen hogy a 90°-os ruzblikához oda van írva hogy 90, na nekem annak a közelben sem volt még soha pénteken is az első rublikán állt (kék után) mikor benéztél és mondtad ott is hogy 90° tudtam akkor is hogy elnézted emlékszem rá. Szerintem nem a tankhűtő a baj. :D ma nagyon meleg volt és nem ment az elsőnél föntebb

Akkor valószínű hogy nem a nagy hütővel lesz a gond.....Gyári a termosztát amit cseréltél?????

Link to comment
Megosztás:

Most megnéztem ezen a képen hogy a 90°-os ruzblikához oda van írva hogy 90, na nekem annak a közelben sem volt még soha pénteken is az első rublikán állt (kék után) mikor benéztél és mondtad ott is hogy 90° tudtam akkor is hogy elnézted emlékszem rá. Szerintem nem a tankhűtő a baj. :D ma nagyon meleg volt és nem ment az elsőnél föntebb

http://img.vatera.hu/photos/c3/88/624_1_big.jpg

Akkor neked is szorul az órád mint az enyém... Mert nekem is ugyanez volt a szitu ma amikor hagytam járni... Felment nekem is az első jelzésig pedig a motortérből dőlt már a forró levegő. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.