Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lehet jót tenne neki a traktorhűtő!

A gyári úgy tűnik nem bír a hatalmas lóerők által generált hővel :D

Na de köszönöm az ötleteket előbb megpróbálom átmosni ha semmi változás akkor csere

és ha azután is csinálja akkor nem tudom , ráérek még azon gondolkodni ;)

Teszkóban és hasonló helyeken kapható a cucc.

Vételezz jóóó sok melegvízet is otthonról + némi fagyáló löttyőt :D

ui: löttöt a motorba :P

Link to comment
Megosztás:

eseteleg még lehet azt is csak az megint hütö csere, hogy a klimásokban nagyobb hütö van.. esetleg lehetne cserélni arra, bár inkabb kitapasztalni mi baja lehet mert nekem 95 felé soha nem megy, pedig kapja az ívet rendesen...

Na ez az féltem én is hogy ez akármennyire öreg konstrukció akkor sem csinálhat iylet.

akkor gyorsban átfutom a dolgokat nehogy megfőzzem a mocit

Link to comment
Megosztás:

Lehet jót tenne neki a traktorhűtő!

A gyári úgy tűnik nem bír a hatalmas lóerők által generált hővel :D

Na de köszönöm az ötleteket előbb megpróbálom átmosni ha semmi változás akkor csere

és ha azután is csinálja akkor nem tudom , ráérek még azon gondolkodni :P

Mielőtt nekiállsz motortmosni olvass bele a F Astra - Motor topicba... főleg az utsó oldal érdekes... :D

Link to comment
Megosztás:

Teszkóban és hasonló helyeken kapható a cucc.

Vételezz jóóó sok melegvízet is otthonról + némi fagyáló löttyőt :D

ui: löttöt a motorba :D

hát engem jól le kartak b@szni mikor gondoltam beleöntöm.. bár az eleht tömítö volt :P

én csak kivenném és slaggal jol átmosnám, megrázogatnám

Link to comment
Megosztás:

Csakígyegymásközt...

Feltettem a kérdést a Motor topicban, mindenki aztmondta hogy jeladó lesz. Ha letesteltem a kábelt a mutató mutatott. Az is volt a diagnózis az autószerelő haverom szerint is. Kicseréltem, semmi változás. Végigmértük a kábelt az érzékelőtől a műszerfalig, nem volt megszakadva, akkor jöttünk rá ( az autószerelő haverral ketten ) hogy a műszer akad és sz@r. Bontott műszert aztmondták hogy szerezni esélytelen, Dini is csak komplett műszerfalat árul megbontani nem bontja...

Xray klubtárs mondta hogy ő úgyis cserél műszerfalat, megbizniszeljük vele. :D

Ennyi a történet.

Na így már más.

De mondjuk beírod a fórumra, jönnek a válaszok. Autószerelő haver felnyalábol és hibakeresés kifulladásig nemde ? :D

Ha most véletlenül Xréjjj 3hétig nem cserél műszerfalat, akkor addig nem lesz visszajelzésed motorhőfokról ?

Link to comment
Megosztás:

azért alapjába véve meleg motorok, elvielg a 100 fok feletti viz se ritka...

Tudom csak picit zavar , tudom nem szabad a mai motorokhoz hasonlítani , de azoknak meg sem moccan a vízhőfok.

Nem akarok én olyat, de azt sem , hogy mondjuk a Hungária közepén leugorjon a vízcsövem. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olajcsere előtt állok. Ki mit javasol egy C20XE-be?

Eddig Castrol RS 10W-60 volt. Castrolnál szeretnék maradni, de... Megéri az Edge? 0w-30? 0w-40? 10w-40? 10w-60?

Ki mit használ most?:D

Ha castrolnál akarsz maradni akkor szerintem 10W40 Magnatec......

Link to comment
Megosztás:

Azt írtad castrol....Amúgy meg szerintem felesleges a 10W60 a többi meg túl vékony.Véleményem szerint 10W40kell c20xe-be......

Thx!

Tavaly tavasszal még 8700ért vettem a 10w-60-at. Annyit még talán megér. De az edge-ek ára nagyon elszállt.

Nem akarok reklámozni de a startgumiponthu oldalon egész jó akciós áron vannak motorolajok:)

Link to comment
Megosztás:

Thx!

Tavaly tavasszal még 8700ért vettem a 10w-60-at. Annyit még talán megér. De az edge-ek ára nagyon elszállt.

Nem akarok reklámozni de a startgumiponthu oldalon egész jó akciós áron vannak motorolajok:)

Ha azt az oldalt nézzük akkor 2L 10W60 árából megvan a magnatec 10W40 liter,és tényleg felesleges a 10W60.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.