Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na de rohadtul ráértek Ennyit írni tegnap 21 óta. Birom a nyarakat olyankor tök jó bent aludni a cégnél. Ma már 4 ember is volt bent asszem, de 3ról tuti lemaradtam mert aludtam meg ettem ;)

Csak azt tudnám nyáron minek vagyunk 6ig nyitva :D

báázzz milyen hely az ilyen?? :P nekem már 4x a szememre vetették, hogy most el merek menni és amit hazajöttem (bármikor is legyen az) azonnal olvassak levelet :D

Link to comment
Megosztás:

Nemsoká indulok a sátradéééé... ;) aztán csörögök, hogy gyere le érte....szerintem olyan 4-5 között... B)

mekkora az a sátor? most akkor vegyek vagy ne? :P

Diny azt mondta, hogy az övé tavaly óta nem volt megnézve...lehet, hogy kicsit az is odavan :D :D

Link to comment
Megosztás:

Xray, tedd már meg hogy átfordítod azt a kis csatlakozót a jobb toronynál A-ról B-re, neked gyári minden ugye? 95 normál van benne? Akkor tedd meg nekem légyszi és rugdosd oda neki, és írd le mit vettél észre, de nagyon érezd ám át a gépsas minden mozzanatát és jegyezd :D alapjáram megemelkedik-e, jobban megy-e stb.. köszi előre is, ha majd talizunk kifizetem neked a benzint :D

Link to comment
Megosztás:

Xray, tedd már meg hogy átfordítod azt a kis csatlakozót a jobb toronynál A-ról B-re, neked gyári minden ugye? 95 normál van benne? Akkor tedd meg nekem légyszi és rugdosd oda neki, és írd le mit vettél észre, de nagyon érezd ám át a gépsas minden mozzanatát és jegyezd :D alapjáram megemelkedik-e, jobban megy-e stb.. köszi előre is, ha majd talizunk kifizetem neked a benzint :P

Ki se kell mennie...megmondom Én neked.....

Semmi nem történik ;) :D kipróbáltam már Én is......

Link to comment
Megosztás:

Ki se kell mennie...megmondom Én neked.....

Semmi nem történik ;) :D kipróbáltam már Én is......

De történni kell, nemtudom megnézni mert módosított cuccaim vannak most, egy gyári teszt kéne és tapasztalat, mivel emelkedni az előgyujtás ezért emelkedni kell az alapjáratnak minimum 50rpm-et, de nekem most úgy lesz megcsinálva hogy B mikor raccsing van :D A mikor nincs (csak néha) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.