Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mondjuk az a sárga azóta is fut...nem lett HF-es egyszer sem... B) :D

Ha 100hf-t cserél rajta akkor is csak a fele lesz a seat értékének...;) ;) Nem egy kategória,de mégis jó hogy egy szinten mozognak..az már más kérdés hogy melyik kinek jobb :lol:

most mondjam azt, hogy olyan felnit, mint az enyém, múltkor gumistól láttam 75-ért? B)

Akkor szerinted el tudod ezt adni 170ért?????

Link to comment
Megosztás:

Kit érdekel az idő,ha az utcán Én vagyok elöl??????de komolyan?????Lehet hogy egyet mentünk Lantival da akkor is 5 centivel én voltam elörébb ennyi és csak ez számít......Amikor meg tökölröl jöttünk haza ő volt elöl,tehá ő nyert... :D ;) ;)

Nincsenek nagy csodák,egyformán mennek az autók csak nem mindíg sikerül úgy váltani rajtolni mint ahogy szeretnénk........ :lol: B)

Ott a pont B)

Link to comment
Megosztás:

Ha nem így lenne akkor nem ezt a kocsit vetted volna B) B)

Nem azt mondtam, hogy nem számít...mert számít persze...ilyenek vagyunk...olyan autókban szeretünk ülni amik jól mennek...de nálam szempont volt, hogy fiatalabb legyen mint pl egy GSI, legyen benne légzsák, klíma, 200Le felett legyen, jól menjen, jó fékek...szép forma...így úgy gondolom, hogy ezek figyelembevételével nem igazán van más típus...

Amúgy kb úgy fogalmaznám meg, hogy nekem most olyan a Cupra mint amikor anno a GSI-t vettem...kategóriájában szép és jól megy, de verhető...és ugyan ez igaz a GSI-kre is... :D

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondtam, hogy nem számít...mert számít persze...ilyenek vagyunk...olyan autókban szeretünk ülni amik jól mennek...de nálam szempont volt, hogy fiatalabb legyen mint pl egy GSI, legyen benne légzsák, klíma, 200Le felett legyen, jól menjen, jó fékek...szép forma...így úgy gondolom, hogy ezek figyelembevételével nem igazán van más típus...

Amúgy kb úgy fogalmaznám meg, hogy nekem most olyan a Cupra mint amikor anno a GSI-t vettem...kategóriájában szép és jól megy, de verhető...és ugyan ez igaz a GSI-kre is... :D

ez nema seat forum.. itt nem fikázni a gsiket B) B)

Link to comment
Megosztás:

Jók ezek a gsi-k és kész :D és az én csóró zsebemhez dukál :P ugyhogy megyek is dolgozni hogy tudjam szépítgetni, meg hasonlók.. B)

Nekem az is elég ha viszel egy kört majd Anti, de majd eccer nekem is lesz ujabb szebb mint a gsi B)

És milessz a zasszony konyhabútorával??? kapsz te majd tuningot vazze egyhétig egyirányba szaladsz!!! ;) ;) :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.