Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Már előre írod a miért kaptál ki kifogásokat??? B) B) bár ahogy hallom még Lanti is elvert... :D ;) és volt vagy 100kg előnyöd... :lol: :P :P

Elvert? Nem is tudtam, 15.4 mentem tuning nélkül, és egy nem hivatalos dynos mérésen 15.2 "még nem jó tuningal", majd kicserélem a gátlókat és nem teszek bele 100-as marhaságot mikor 95-re írtam meg. Egyébknt meg jól megy a Lanti GSI-je 15.6 az jó idő, de ő is feladja a leckét neked ;)

Link to comment
Megosztás:

izé... mondjuk lehet nem is tartanám meg, viszont a jelenlegi felnim meg sokaknak nagy a jelenlegi gumikkal. Ez meg mégiscsak több kocsin elfér.

fene sem tudja. kezdek olyan lenni, mint Telo, hogy a fekete lemez felni tetszik.

Sajnos magyarországon vagyunk....Mit várunk egy azev felnitől,mikor olyan felnit lehet venni a Cs-n mint az enyém,65ért.......aminek az új ára 1000euro......Itthon sajnos semminek sincs ára.Szerintem ezt mex 100ért lehet eladni,de annál biztos nem adnak érte többet......

Link to comment
Megosztás:

Elvert? Nem is tudtam, 15.4 mentem tuning nélkül, és egy nem hivatalos dynos mérésen 15.2 "még nem jó tuningal", majd kicserélem a gátlókat és nem teszek bele 100-as marhaságot mikor 95-re írtam meg. Egyébknt meg jól megy a Lanti GSI-je 15.6 az jó idő, de ő is feladja a leckét neked B)

én soha nem mondtam h elvertem... viszont a 15,499 nekem 15,5 nem 15,4.. B)

Link to comment
Megosztás:

Elvert? Nem is tudtam, 15.4 mentem tuning nélkül, és egy nem hivatalos dynos mérésen 15.2 "még nem jó tuningal", majd kicserélem a gátlókat és nem teszek bele 100-as marhaságot mikor 95-re írtam meg. Egyébknt meg jól megy a Lanti GSI-je 15.6 az jó idő, de ő is feladja a leckét neked B)

Gyerekek Bliztre viszem a Dynot +Laptopot azt lehet arcoskodni mérünk azt ott kiderül! B) :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos magyarországon vagyunk....Mit várunk egy azev felnitől,mikor olyan felnit lehet venni a Cs-n mint az enyém,65ért.......aminek az új ára 1000euro......Itthon sajnos semminek sincs ára.Szerintem ezt mex 100ért lehet eladni,de annál biztos nem adnak érte többet......

most mondjam azt, hogy olyan felnit, mint az enyém, múltkor gumistól láttam 75-ért? B)

Link to comment
Megosztás:

Elvert? Nem is tudtam, 15.4 mentem tuning nélkül, és egy nem hivatalos dynos mérésen 15.2 "még nem jó tuningal", majd kicserélem a gátlókat és nem teszek bele 100-as marhaságot mikor 95-re írtam meg. Egyébknt meg jól megy a Lanti GSI-je 15.6 az jó idő, de ő is feladja a leckét neked B)

Azért nem félek ha nem baj... B) :D

Link to comment
Megosztás:

Kit érdekel az idő,ha az utcán Én vagyok elöl??????de komolyan?????Lehet hogy egyet mentünk Lantival da akkor is 5 centivel én voltam elörébb ennyi és csak ez számít......Amikor meg tökölröl jöttünk haza ő volt elöl,tehá ő nyert... B) :D ;)

Nincsenek nagy csodák,egyformán mennek az autók csak nem mindíg sikerül úgy váltani rajtolni mint ahogy szeretnénk........ ;) B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.