Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megvan a megoldás mivel lehet a seatot alázni ,de titok

Anti elsiklottam felette vagy direktt nem írtad le hogy körbe lett szikszalagozva a gumi cső :P B)

Lanti már MSN-en rátapintott...

de azért van ott más is...

Szal 5 cm-s szakadás...erre ment először normál szigszallag...aztán bazi erős szövetes, és végül az elmaradhatatlan kábelkötegelőből 4 db... ;) ;)

A pillanatragasztót most nem tudtam mire felhasználni...

Ja és erről jut eszembe...mentettem ma opelt is... :lol: Racce-nak kilukadt a hűtöje...lecsavaroztuk az elejét, és hát olyan Antisan megjavszeroltuk, hogy haza tudjon menni...igaz ehhez el kellett rágni két csomag Orbit-ot...azt tapasz... B) :D

Link to comment
Megosztás:

Ja meghekkeltem ma a Duckyt...ki volt lukadva egy cső a coolernél...így csak 0.7-0.8-akat tudott tölteni...zárójelben megjegyezném, hogy ez már Csabival való megmérettetés alatt is így volt... B) ...most újra 1.2 a nyomás.... B) :lol:

Szuper.

Ennyiért többet várunk attól a kocsitól :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

gsivel mindig is alázni fogjuk, csak kérdés, hogy elég e hozzá a 8v vagy kell a 16v B) B)

Sztem a sima 8V - vel is megizzad a Seat nemhogy az ütős 16V vel! Ha 16V vel menne kikellene vennünk 1 hengert hogy nesírjon a célbaéréskor! :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

igaz ehhez el kellett rágni két csomag Orbit-ot...azt tapasz... B) B)

Tarr ezt velem is eljátszotta mikor összetörtem a céges omegát......de sajna nem lett túl jó,mert 2hétre rá hengerfejes lett.......Muszáj volt vele haza menni...... :D ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem is tudom , ahhoz egyébként gondolom kikell cserélni sokmindent B)

Elméletileg semmit...csak egy nitro szettet kell venni.......kb 50Le kibír a motor +ban :lol: ;) Legalábbis eddig ezt sikerült kipuhatolnom B) ;) csak sajnos kevesen használnak ilyet itthon,így elég kevés az infó :D

Link to comment
Megosztás:

Dehogy kell.

Ha gond van, akkor :P :P

B) B) Deee jobb azt előtte nem?? hogy ne leygen gond ,, érted odaálok Antimellé tökölön nyomok egy frutit Anti ledobja az ékszíjat hogy egy GSI hogy mehet így az enyém meg vezérműszíjat me nem lett megcsinálva és kiderül hogy ilyen "szar" motorral 13,1 mentem 402 m en milett volna ha jó is! :D ;) ;) (ezvolt a viccrésze!) :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

B) B) Deee jobb azt előtte nem?? hogy ne leygen gond ,, érted odaálok Antimellé tökölön nyomok egy frutit Anti ledobja az ékszíjat hogy egy GSI hogy mehet így az enyém meg vezérműszíjat me nem lett megcsinálva és kiderül hogy ilyen "szar" motorral 13,1 mentem 402 m en milett volna ha jó is! :D ;) ;) (ezvolt a viccrésze!) :lol: ;)

Ez nem vicc...ez sci-fi... :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.