Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ja meghekkeltem ma a Duckyt...ki volt lukadva egy cső a coolernél...így csak 0.7-0.8-akat tudott tölteni...zárójelben megjegyezném, hogy ez már Csabival való megmérettetés alatt is így volt... ;) ...most újra 1.2 a nyomás.... ;) :P

Azt is mond el nekik mivel csináltad meg.......ne csalódjanak :P :lol: B) B) :D

Link to comment
Megosztás:

Anti, majd összedugjuka fejünket mi halandó GSI tulajok oszt úgyelverjük a sárgádat hogy 2 bar is leheta turbó nyomás is csak szagolod a kipuffot! B) B) :D

Hát attól ha smároltok jobban bizti nem fogtok menni, de én valóban lemaradok a hányinger miatt...

Szal ez is egy megoldás... ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát attól ha smároltok jobban bizti nem fogtok menni, de én valóban lemaradok a hányinger miatt...

Szal ez is egy megoldás... B)

Te langyi látod megen magadból idultál ki! B) :D ;) Nem erről van szó de nehidd mert cuprád van az olyan faja (pedíg az) de akóse! ;) :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Megvan a megoldás mivel lehet a seatot alázni :P ;) ,de titok :lol:

Anti elsiklottam felette vagy direktt nem írtad le hogy körbe lett szikszalagozva a gumi cső :P B) B) :D ;)

"szigszallag kétféle...nem ám akármilyen...meg persze gyorskötöző.."

Link to comment
Megosztás:

Megvan a megoldás mivel lehet a seatot alázni :P ;) ,de titok ;)

Anti elsiklottam felette vagy direktt nem írtad le hogy körbe lett szikszalagozva a gumi cső :lol:

Ti lefoglaljátok énmeg kifúrom adíg a turbócsövet úgy hogy csak sima szívó lessz belőle! Így GSI vel lehet alázni! B) B) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.