Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

héten örültem, ha nem aludtam be gép előtt este 9-kor. Öregszem vazze.

Amúgy ritkán, de megy.

Imént néztem meg fiaimmal valami Accelerators - Gyújtás c. filmet.

Tiszta TM feeling. Csak gyerekeknek. B)

Mindjá rákeresek... Nem hallottam még róla. :D

Tod mivel voltam még el annó? Zsír egyszerű gém, nem kell hozzá semmi nagy gép... Armagetron... Ha láttad a Tron című filmet biztos tudod miről van szó. ;)

Neten tolni iszonyatosan jó...

A másik gém mostanában ami nagyon megfogott az a Portal... FPS, de nem lövöldözni kell benne, hanem gondolkozni. Van egy puskád ami két teleportkaput tud kilőni, egy bejáratot és egy kijáratot. Ezzel kell megoldani különböző logikai feladatokat. Egész jó csak marha rövid... a kiegészítő pályák pedig eléggé bugosak még... B)

Link to comment
Megosztás:

3957.jpg

Az életre kelt Hot Wheels™-autók egyedülálló versenyében két csapat méri össze erejét a lelketlen robotokból álló Verseny Dronok™-kal. Éld át az izgalmakat, ahogy a pilóták az Erő kerekén keresztül nekivágnak a négy új Versenyszintnek, és meghódítják az izgalmas világok hihetetlen kanyarokkal és szédítő hurkokkal teli szupersztrádáit! A dühöngő viharok, fojtogató mocsarak, sötét barlangok és forró lávamezők embertelen akadályain át zajló, látványos hajsza után az Accele-Charger™ várja az elsőnek célba érőt, hogy különleges erőkkel ruházza fel a győztes járgányt. Lépj be a Hot Wheels – Acceleracers fantasztikus univerzumába, ahol csak a legjobb pilóták maradhatnak a pályán!

Élmény lehetett így a leírtak alapján. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.