Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Őőőő.. ott vooolt a vaaagy ;) B)

Amúgy milyen féket akartá nekem nem odaadni? Ami most van az új szerzeményen?

Te is nagyobb féket akarsz rá? Te melyik verziót?

;)

Olyan fék van rajtam, ami....adagolhatatlan :D

Vagy fog, vagy nem fog, de ha fog, akkor nagyon fog, tehát nem elkopott car B)

Link to comment
Megosztás:

Nos így hajnalok hanalááán aztmondom hogy akkorát bulájoztunk hogy csak na , szülinapi házibuleee !

Eszméletlen volt tele pokahontas csajokkal GABI kárrr hogz nemvóóótáá volt itt minden!

A Paksi 3 mellűtől kezdve minden! B) B) :D

Link to comment
Megosztás:

Nos így hajnalok hanalááán aztmondom hogy akkorát bulájoztunk hogy csak na , szülinapi házibuleee !

Eszméletlen volt tele pokahontas csajokkal GABI kárrr hogz nemvóóótáá volt itt minden!

A Paksi 3 mellűtől kezdve minden! B) :D ;)

Milyen buli, aminek háromnegyed 3kor vége van ? B)

Képek ? ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

ahogy látom már alakult valami mert a Futo ur tuned omegája 20 perce suhant el mellettem a Vácin :lol:

Jaja, tegnap este alakult egy privát program, szal bocsi az érintettektől, de nem cseréltem volna egy ZP-s bulira B) ;)

Meghalt megint egy srác...Havrilla Peti...budaörsi srác volt nem tudom innen valaki ismeri e, én a héten még beszéltem vele...

Övé volt a piros cupra? Vagy az a tesója? Mindig keverem őket. Beszéltem vele én is múlt héten. B)

Eszméletlen volt tele pokahontas csajokkal GABI kárrr hogz nemvóóótáá volt itt minden!

Hmmm... és nem csak a sok pia miatt lett annyi pocahontas? :D ;)

Link to comment
Megosztás:

menni akarok quadozni....nem tud valaki jó helyet ajánlani?

Erdőkertes vagy mif@szom volt, ahol az ágyúgolyón volt egy quados feladatunk. Veresegyháza mellett.

Ott 800ccm-es baromnagy quadokkal mentünk terepezni egy homokbányába.

Árakat és közvetlen elérhetőséget sajna nem tudok.

Meg azt még tudom, hogy a tököli repülőtéren is szoktak quadozni, de hogy ott van-e bérlési lehetőség,

azt nemtom B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.